Майстер-клас з єдиноборств від Спортивного комітету України

pankration_sportlandСпортивний комітет України та мережа фітнес клубів «СпортЛэнд» в рамках партнерських відносин організували та провели в Києві майстер-класи із єдиноборств. Вони прйошли під час свята з нагоди відкриття нового фітнес-клубу мережі (вже, до речі, 5-го у столиці) неподалік станції метро Позняки.

Глядачі, а їх було більш ніж 2 тисячі, могли спостерігати за показовими виступами та спарингами з кікбоксингу, ушу й панкратіону. Свої види спорту представляли, серед інших атлетів,  такі досвідчені майстри єдиноборств як чемпіон світу та Європи, неодноразовий переможець всеукраїнських чемпіонатів Андрій Коваль (ушу),  призер чемпіонату Європи, представник клубу «Восход» Олексій Олійник (Федерація панкратіону України), чемпіон світу, представник клубу «Wizard» Олексій Москаленко (Федерація кікбоксингу України «ВАКО»).

Дітлахи і дорослі захоплено спостерігали за яскравими і динамічними діями спортсменів, а ті, в свою чергу, демонстрували свої навички й уміння, не шкодуючи власних сил та емоцій — щоб публіка зацікавилася, молодь прийшла у секції, батьки привели дітей у спорт. Особливо запам’ятався яскравий та видовищний «Танець Дракона», який виконали вихованці Олега Чуканова, президента Української федерації ушу. Загалом, глядачі мали змогу переконатися, що бойові мистецтва — це не лише сила та мужність, а й чіткий розрахунок, швидкість, кмітливість.   

Крім того, по завершенні свята нашим «бойовим» федераціям було запропоновано створити на базі фітнес-клубів «СпортЛэнд» класи єдиноборств і проводити там тренування та навчання. Таким чином, Спортивний Комітет України разом із партнерами зробив ще один важливий крок у напрямку популяризації спорту та здорового способу життя.

{social} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *