Максим Столярчук виграв третій етап Кубку України зі снукеру

altУ Львові пройшли ігри третього етапу Кубку України зі снукеру. На турнір заявилися 28 учасників з 8 міст. На першому етапі змагання відбувалися у форматі групового турніру-кваліфікації, за підсумками якого вісім спортсменів вийшло в олімпійку. Вісім найкращих спортсменів за рейтингом не брали участі у кваліфікації, а почали виступ вже зі стадії плей-офф. У ці топ-8 на третьому етапі Кубку України потрапили: Сергій Ісаєнко, Руслан Островський, Владислав Вишневський, Віктор Миронюк, Святослав Іванів, Віталій Іванів, Петро Стецишин і Богдан Кривко.
Тріо головних фаворитів турніру – Ісаєнко, Островський, Вишневський – впевнено дійшли до півфіналу. Сергій Ісаєнко взагалі не віддав суперникам жодного фрейму в 1/8 і 1/4.
У півфіналі Владислав Вишневський та Руслан Островський зустрілися один з одним. Протистояння цих двох спортсменів останнім часом трапляється практично на кожному великому українському турнірі зі снукеру, і завжди виходить яскравим і непередбачуваним. Щоправда, цього року усі матчі закінчуються на користь тернополянина. Руслан виграв у Влада у фіналі другого етапу Кубка України 3:0, з таким же рахунком завершилася і нинішня їхня дуель. Рахунок за фреймами: 17:50, 19:68, 30:62. Островський став першим фіналістом.
Його суперником у боротьбі за золото, судячи з розвитку подій на початку другого півфіналу, повинен би був стати Сергій Ісаєнко. У матчі проти львів’янина Максима Столярчука (який, до речі, обіграв Сергія на другому етапі Кубка) абсолютний чемпіон України вів 2:0 (46:21, 70:46). Але Столярчук проявив характер, особливо у 4-му фреймі, де він набрав усього на 3 очка більше, зумів переломити хід гри, і домогтися ефектної вольової перемоги. Три поспіль партії залишилися за ним: 22:70, 55:58, 46:65.
У фіналі Максим Столярчук впевнено переграв переможця попереднього етапу Руслана Островського – 3:0. Рахунок за фреймами: 71:31, 63:42, 75:30.
Фінал Кубку України зі снукеру пройде 6-9-го жовтня.
{social}
{iarelatednews articleid=»622,561,434,394″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *