Марія Хохлова і Ганна Корінець – чемпіонки Європи з черліденгу

cheerleading-ukraineУ шотландському місті Глазго відбувся чемпіонат Європи з черліденгу серед дорослих і юніорів. Українські дівчата вже традиційно виступали в ролі фаворитів, і у своїх коронних вправах прогнозовано узяли медалі.

В категорії «джаз-дуетів» українки взагалі посіли дві найвищі сходинки п’єдесталу. Золоту нагороду і звання чемпіонок Європи здобули Марія Хохлова і Ганна Корінець. Другими стали Ольга Коробенко і Марина Нестюк. Ще одну срібну медаль у змаганнях фрістайл-дуетів вибороли Марія Хохлова і Ольга Коробенко. Усі дівчата – молоді, але вже досвідчені спортсменки, справжні зірки у команді Всеукраїнської федерації черліденгу; Коробенко, Хохлова і Корінець – чемпіонки світу.

Ще шість нагород узяли на ЧЄ наші юніорки. У розділі «Junior Double Freestyle» маємо золото і срібло, у розділі «Junior Double Jazz» – срібло і бронзу, а також перше та друге місця у змаганнях джаз-команд.

«Черліденг – дуже демократичний вид спорту, – розповідає президент Всеукраїнської федерації черліденгу, віце-президент Спортивного комітету України Юрій Крикун. – Не потрібно мати спеціальних дорогих снарядів, споруд. Недаремно колись великий шанувальник черліденгу і сам черлідер Джордж Буш, який став згодом президентом США, говорив, що для черліденгу потрібно усього дві речі – паркет і гарний настрій. Оскільки майже кожна школа в Європі та у світі має хоча б баскетбольний зал, а настрій у дівчат бути красивими, стрункими, пластичними є завжди – цей вид спорту набуває такої велетенської популярності.

Взагалі молоді властиві експресія, емоції, танцювальність, а тут можна це все поєднати, та ще й себе реалізувати. Міжнародна федерація зробила мудрий крок, ввівши до програми змагань різні стилі, адже на різних континентах різні рухові культури – тож придумали, як дати можливість всім країнам себе якось проявити». 

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *