Маріуполь прийме чемпіонат України з пауерліфтингу

altЗ 22 до 27 лютого у місті Маріуполь, що на березі Азовського моря, пройде чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, чемпіонат України серед ветеранів та чемпіонат України серед ветеранів з жиму лежачи.
За результатами цього турніру буде затверджено склад збірних команд України для участі у міжнародних змаганнях – чемпіонатах Європи та світу. Заявки для участі подали 34 жінки та 94 чоловіка, представники різних регіонів України. Змагатимуться члени жіночої та чоловічої збірних команд України, заслужені майстри спорту України, майстри спорту України міжнародного класу, чемпіони Європи та світу.
Це МСМК Тамара Стінкова (м. Полтава), МСМК Анастасія Дерев’янко (м. Івано-Франківськ), ЗМС Тетяна Применчук (м. Хмельницький), ЗМС Лариса Соловйова (м. Київ), ЗМС Тетяна Ахмаметєва (м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області), МСМК Антоніна Князева (м. Костянтинівка Донецької області), ЗМС Єлизавета Бирук (м. Бориспіль Київської області), ЗМС Олена Козлова (м. Кам’янець-Подільський), ЗМС Інна Оробець (м. Коломия Івано-Франківської області); ЗМС Володимир Рисєв (м. Свердловсь, Луганської області), ЗМС Андрій Наньєв (м. Київ), МСМК Сергій Білий (м. Петрівське Луганської області), МСМК Михайло Буланий (м. Полтава), МСМК Вадим Довганюк (м. Волочиськ Хмельницької області), МСМК Дмитро Семененко (м. Луганськ), ЗМС Олексій Рокочий (м. Красний Лиман Донецької області), ЗМС Валерій Карпов (м. Полтава), МСМК Володимир Свистунов (м. Маріуполь Донецької області), МСМК Віктор Тесцов (м. Кривий Ріг Дніпропетровської області).
Тож очікуються яскраві виступи українських пауерліфтерів у боротьбі за нагороди Чемпіонату. 
Варто також зазначити, що ці змагання будуть випробуванням не лише для спортсменів, але й для організаторів, адже стануть, так би мовити, генеральною репетицією перед чемпіонатом Європи серед чоловіків і жінок, який пройде у Маріуполі з 8-12 травня нинішнього року.
{social}
{iarelatednews articleid=»978,957,928″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *