Мартін Мічек виграв етап чемпіонату світу з мотокросу в Чернівцях

motocross-mx3-chernivtsi-Martin-MichekСтолиця українського мотокросу, місто Чернівці, прийняла шостий етап чемпіонату світу з мотокросу у класі МХ3 – класі найпотужніших мотоциклів з робочим об’ємом двигуна 650 сс.

Міжнародна федерація мотоспорту (FIM), до складу якої входять 108 країн світу, надала перевагу Чернівцям через те, що траса спортивного центру «Суперкрос» – єдина в Україні, яка володіє ліцензією FIM на проведення чемпіонатів світу. Цей трек добре відомий закордонним функціонерам і гонщикам, адже з 1992-го року тут регулярно проходять етапи чемпіонатів світу з мотокросу на мотоциклах з колясками.

Траса довжиною 1750 метрів пропонує пілотам повний спектр гострих відчуттів, за що її і називають однією з найкращих у Східній Європі: тут є 11 трамплінів, 18 поворотів, а стартова пряма, де традиційно зав’язується запекла боротьба, протягнулася на 110 метрів.

За це, власне, гонщики і люблять змагатися у Чернівцях. Напередодні старту лідер загального заліку чемпіонату словенець Клемен Герчар звернувся до уболівальників: «Я запрошую друзів, фанатів і усіх тих, кому подобається мотокрос, прийти і побачити цю подію. Ви зможете відчути магію мотокросу, адреналін і запах бензину. Сподіваюся,що це будуть хороші вихідні дні і що гонки пройдуть без ушкоджень для спортсменів!»

Хоча зовсім без ексцесів етап не обійшовся – кожен боровся за престиж і очки в залік чемпіонату. Так, у першому заїзді, незадовго до фінішу, зіткнулися українські мотокросмени Іван Фурсов і Володимир Волошин – гонку зупинили і оголосили рестарт. Дубль-2 вийшов більш вдалим, а перемогу святкував чех Франтішек Смола. Другим фінішував його співвітчизник Мартін Мічек, третім – лідер чемпіонату Герчар. Найкращий з українців Роман Морозов став восьмим.

Другу гонку виграв уже Мічек, який фінішував з комфортним 15-секундним відривом від Герчара, і в підсумку переміг на чернівецькому етапі. Морозов цього разу зійшов з дистанції, а найшвидшим серед українців був Андрій Буренко – 11-й результат.

У загальному заліку чемпіонату світу класу МХ3 лідерство зберіг Клемен Герчар. За три етапи до завершення він випереджає найближчого переслідувача, «короля» Чернівців Мічека, лише на 12 очок, тож боротьба іще попереду (максимум на етапі можна взяти 50 очок). Українці далеко від лідерських позицій, але що Микола Пащинський, що Андрій Буренко, взяли участь лише в одному етапі.

{social}

{iarelatednews articleid=»1529,1498,1490,1472″}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *