Маша і Ведмідь – талісмани SportAccord Combat Games-2013

combat-games-2013-mascots-logoУ Санкт-Петербурзі, столиці ІІ Всесвітніх ігор з єдиноборств, що пройдуть у жовтні цього року, представили талісманів цього мульти-спортивного заходу. Ними стали персонажі мультиплікаційного серіалу «Маша і Ведмідь». Цей крок, за задумом організаторів, дозволить привернути увагу як дітей, так і їхніх батьків до змагань, а в перспективі – залучити до занять бойовими мистецтвами і спортом.

«У мультфільмів «Маша і Ведмідь» величезна аудиторія, – зазначив керівник Дирекції Всесвітніх ігор з єдиноборств-2013 Павло Журавльов, – Більшість переглядів цього мультсеріалу в інтернеті припадає на чоловіків у віці від 33-х до 44-х років. Природно, вони дивляться його разом зі своїми дітьми. Маша і Ведмідь – ідеальний приклад взаємин дитини і дорослого, наставника та учня».

Маша і Ведмідь завдяки інтернету тепер популярні не тільки в Росії, але й за кордоном. Вже зараз мультфільм переведений на 18 мов світу. Передбачається, що талісмани будуть популярні і у відвідувачів Ігор – будь-хто охочий зможе придбати сувенірну продукцію з їхнім зображенням.

«На Combat Games представлені офіційні види спорту міжнародних федерацій. На змаганнях такого рівня знаходять відображення поняття поваги, технічної майстерності і самовладання. Навіть наші прекрасні талісмани свідчать про ці цінності», – сказала під час прес-конференції дворазова чемпіонка світу з ушу Дар’я Тарасова.

Також було презентовано і логотип змагань, на якому зображено земну кулю з прапорами різних держав. Його доповнюють два елементи – руки, що утримують світ, і чорний пояс. Чорний пояс символізує найвищий ранг у бойових мистецтвах – адже на Іграх будуть виступати найсильніші майстри. Руки, що стиснуті в кулаках, демонструють готовність до захисту, а також символізують спортсмена, готового до поєдинку, повідомляє офіційний сайт Всесвітніх ігор з єдиноборств.

Нагадаємо, SportAccord Combat Games-2013 пройдуть у Санкт-Петербурзі 18-26-го жовтня. У програмі змагань 15 видів спорту, як олімпійських, так і неолімпійських: самбо, сумо, карате, ушу, таїландський бокс Муей-Тай, кікбоксинг, джиу-джитсу, айкідо, бокс, фехтування, дзюдо, французький бокс Сават, кендо, таеквондо, боротьба.

{social}

{iarelatednews articleid=»1405″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *