Масштабний чемпіонат Європи з армрестлінгу приніс України чимало перемог!

Майже тиждень у м. Катовіце (Польща) наші спортсмени виборювали медалі на  Чемпіонаті Європи з армрестлінгу. За призові місця змагались у категоріях серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих, а також спортсмени з особливими потребами (із вадами зору, слуху та з ураженням ОРА).

Особливістю цьогорічного турніру стала рекордна кількість учасників: у змаганнях взяли близько 900 спортсменів з 34 країн. Блискуче виступили українські спортсмени. Національна збірна України завоювала 68 медалей – 19 золотих, 25 срібних, 24 бронзових.

В чемпіонаті Європи серед юнаків до 18 років завойовано 8 медалей – 2 золоті, 3 срібні, 3 бронзові. Обидва золота здобула Юлія Муха (Волинська обл.) у ваговій категорії до 45 кг, а подвійну срібну нагороду здобув Тарас Cерафин (Львівська обл.) у ваговій категорії +80 кг. Срібну та бронзову медалі принесла збірній полтавчанка Леся Варич (вагова категорія до 50 кг). А по бронзовій медалі серед юнаків до 18 років вибороли Юлія Точинська (Тернопільська обл.) у ваговій категорії 55 кг та Руслана Кулик (Полтавська обл.) – вагова категорія +70 кг.

В чемпіонаті Європи серед юніорів до 21 року завойовано 15 медалей – 3 золоті, 6 срібних, 6 бронзових. Золотими медалістами стали Марина Шуліка з Полтавської обл. (вагова категорія 65 кг), Дмитро Чалюк з Харківської обл. (вагова категорія 80 кг) та ще одна полтавчанка Людмила Деменко (вагова категорія 55 кг), яка окрім золота доклала до своїх нагород ще й бронзу. Одразу дві срібні медалі у юніорському турнірі виборола харків’янка Ксенія Скрида (вагова категорія 70 кг). По дві медалі (срібло та бронзу) принесли своїми перемогами харків’яни Артем Середа (вагова категорія 85 кг) та Анастасія Щолокова (вагова категорія +70 кг). Денис Матяш (70 кг) та Роман Мантика (75 кг) здобули по срібній нагороді. Україну у ваговій категорії 90 кг серед юніорів представляв Олександр Кулішов з Дніпропетровської обл., який приніс команді 2 бронзові медалі. А Олександр із Запорізької області з войовничим прізвищем Македонський у ваговій категорії 60 кг виборов ще одну бронзову нагороду.

Серед ветеранів завойовано 9 медалей – 5 золотих, 3 срібних, 1 бронзова. Два золота принесли перемоги Лілії Занько (до 80 кг), по золотій та срібній медалі отримали Оксана Дяченко (до 80 кг) та Олександр Ткачук (до 90 кг). Вікторія Каргапольцева (до 60 кг) до свого золота отримала ще й бронзу, а Роман Рудницький (до 80 кг) піднімався на подіум за сріблом.

В чемпіонаті Європи серед дорослих завойовано 13 медалей. 2 золота дорослій збірній принесли перемоги Олега Жоха (до 85 кг) та Анастасії Гончаренко, яка окрім золота виборола також і срібну нагороду. Срібні медалі, окрім Анастасії, отримали: Ірина Рожещенко (до 80 кг), Євгеній Прудник у ваговій категорії до 90 кг (одразу 2 срібла). А Вікторія Ілюшина (до 55 кг) та Айдер Алідінов (до 100 кг) вибороли по срібній та бронзовій медалі. До загальної кількості медалей серед дорослих доклали свої бронзові нагороди Марина Левченко (до 50 кг), Ліна Деменко (до 65 кг) та Лілія Занько (до 80 кг).

Українська федерація армспорту повідомляє, що з 2 по 9 вересня у м. Будапешт (Угорщина) відбудеться Чемпіонат Світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих і пара-чемпіонат світу серед спортсменів з вадами зору, слуху та з ураженням ОРА.

 

Прес-служба Спортивного комітету України 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *