Медалі українців на Кубку Європи з кіокушинкай карате

shinkyokushinkai_cupofeurope_2016_ukrteamУ м. Солнок (Угорщина) відбувся традиційний розіграш континентального Кубку 2016 року з кіокушинкай карате – European Open Szolnok Cup 2016. Турнір проходив у розділі «куміте» серед чоловіків і жінок. Збірна України була представлена пятьма спортсменами. І результат української команди – три нагороди.

У жіночих змаганнях на пєдестал пошани піднялася Олена Вересняк. Вона стала срібним призером Кубку в категорії 50-55 кг.

Наші чоловіки зібрали бронзовий врожай. Тарас Гаврилець посів третій рядок у вазі до 65 кг, а Ілля Сергієнко – в 75-85 кг.

У цьому році перелік країн-учасниць дещо відрізняється від минулорічного. В 2016 році в European Open Szolnok Cup взяли участь спортсмени з Казахстану, Литви, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Угорщини, України, Хорватії. Тоді як у 2015 році були грузини та шведи, але без литовців та словаків. Додамо, Кубок Європи у Солноку є континентальним клубним турніром.

Нагадаємо, до літньої змагальної перерви представники кіокушинкай карате повернулися з першості континенту зі значним медальним доробком. До речі, Тарас Гаврилець також став призером ЧЄ-2016.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *