Медалі з кікбоксингу WAKO розіграли у Львові між спортсменами України та Польщі!

У Львові 5 травня відбулася міжнародна зустріч з професійного кікбоксингу між командами України та Польщі. Матч проходив у розділі К-1 і складався з п’яти поєдинків (3х3). Рахунок зустрічі – 1:4 на користь суперників української збірної, повідомляє прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO.

У місті Лева Україну представляли Богдан Базюк, чемпіон Кубку Європи 2017; Ярослав Сабар, призер ЧС та ЧЄ; Олександр Павлюк, чемпіон Європи та світу серед юніорів, а також Святослав Гасюк та Євген Клименко.

Суперниками наших співвітчихників стали такі досвідчені спортсмени як чемпіон світу Міхало Крулік, призер КС та КЄ Міхало Полак, чемпіона світу та Європи Адам Гєлат, призера польських турнірів Пьотр Сокул та призер Кубку світу 2017 Бартоломей Домалік.

Серед українців виграти свій двобій вдалося тільки Ярославу Сабару з Хмельницького.

«Наші хлопці молодці, вони вистояли, ніхто не впав. Поляки зробили все, щоб рахунок був такий самий, як у Рівному. Хлопці все відчули на собі. Ми отримали шикарний досвід, за що дякуємо полякам. Завдяки цьому наші спортсмени стали більш вимогливі до себе та до тренувань. Обіцяю, реванш запам’ятається яскравими поєдинками. Ми ще покажемо  зуби», – запевнила очільниця Ліги професійного кікбоксингу України Ольга Павленко.

Вона також додала, що зустріч у Львові вплинула й на старших тренерів з К-1 – Івана Зінченка та Володимира Єрьоміна, які готові працювати й передавати свій досвід хлопцям, щоб якнайкраще підготувати їх до матчу-відповіді, який очікується восени в Польщі..

«Зараз ми готуємося до етапів Кубка світу, Чемпіонату Європи. Це можна розглядати як додаткову підготовку до проф-боїв. Через це ми покажемо результат. Обов’язково покажемо. Ми зробимо все для цього», – підкреслила Ольга Павленко.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *