Медальний хет-трик на ЧС-2016 з більярду

billiarde_wc-2016_ukrpryzeryЦими вихідними в Казані (Росія) завершився Чемпіонат світу 2016 року в більярдній дисципліні «Вільна піраміда». Нагороди розігрувалися серед чоловіків та жінок.

Одразу дві медалі вибороли українські більярдисти в чоловічій частині змагань. Віце-чемпіоном світу став Артур Півченко, який у півфіналі зустрічався зі своїм співвітчизником Богданом Рибалком. У напруженому двобої з рахунком 7:6 до фіналу вийшов Артур. Рибалко став бронзовим призером ЧС-2016. В іншому матчі 1/2 за фінальну перепустку сперечалися господар змагань і представник Казахстану, де перемогу здобув останній (6:7). «Золоте» протистояння теж видалося не з легких, ніхто зі спортсменів не хотів складати зброї, але в підсумку титул чемпіона світу завоював Аліхан Каранєєв з Казахстану (7:6).

У жінок безперечним лідером залишається Діана Міронова з Росії. Саме з цієї суперницею зустрілася у фіналі ЧС наша Анастасія Ковальчук. Результативної боротьби не видалося, українка програла росіянці 5:0. Але стала віце-чемпіонкою планети.

Нагадаємо, що в минулому році планетарний більярдний форум з вільної піраміди у жінок виграла Марія Пудовкіна – перша українка, яка піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани на світовій першості.