Місія неможлива? SportQuest до Дня фізкультури та спорту

sportquest_2016_participantsУ суботу, 10 вересня, під час святкування Дня фізичної культури і спорту України на НСК «Олімпійський» відбувся традиційний щорічний SportQuest. У цьому році партнером заходу стала компанія кращих квест-кімнат «Взаперти», які продемонстрували учасникам заходу, що спорт – не лише м’язи.

Випробувати себе на міцність зголосилися 10 команд. Проте, забігаючи наперед, зазначимо, що дістатися фінішу змогли не всі. Одночасно отримавши завдання на головній спортивній арені країни, учасники розбіглися хто куди, в першу чергу, намагаючись відірватися від суперників вже на старті. Однак поспішати не варто було, адже поставлені задачі вимагали не завжди швидкості, а й уважності. І це було випробуванням командної роботи. Адже недаремно говорять, одна голова добре, а три краще. Спільними зусиллями кожна команда впевнено долала перешкоди, які вимагали від кожного учасника кмітливості, точності і витривалості.

Організатори СпортКвесту протестували всіх на спортивне орієнтування у центрі міста Києва, запропонували поставити мат в один хід, змусили багато побігати,  перевірили, хто вміє кидати м’яч у корзину, зашифрували види спорту  – і все це на фоні вирішення логічних задач.

Врешті-решт, чемпіонками місії неможливої під назвою SportQuest стали Марта Ковальчук і Марія Трофімова. Незважаючи, що їх у команді було лише двоє, вони першими впоралися з 10 завданнями. І лише на вісім з половиною хвилин випередили найближчих суперників. Проте Марта і Марія стали єдиними учасниками, хто цього дня витратив менше двох години на подолання траси перешкод СпортКвесту – 1 година 56.19 хвилини. З усіма результатами події можна ознайомитися за посиланням.

За підсумками заходу всі учасники отримали не лише заряд бадьорості та гарного настрою, але й невеличкі призи.

sportquest_2016_champions

 sportquest_2016_participants-2

SportQuest – це мікс спорту і розваг, де найголовніше – любов і відданість активному способу життя. Задача СпортКвесту довести, що спорт може бути різноманітнім, і життя без нього неповне. Команди «вмикаються» на повну, адже необхідно продемонструвати не тільки силові й точні навички, а й інтелектуальні можливості в спеціальних вправах.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *