Молодіжна збірна з пляжного футболу вирушила на Morocco Beach Soccer Cup 2018

13 липня в місті Агадір (Марокко) стартує міжнародний турнір з пляжного футболу Morocco Beach Soccer Cup 2018, в якому візьмуть участь спортсмени молодіжної збірної України.

Організатори турніру неочікувано змінили дату проведення змагань, що змусило Асоціацію пляжного футболу замінити Національну збірну України молодшими колегами.

Виконуючий обов’язки тренера молодіжної команди Євген Андрусенко взяв на цей турнір 10 гравців, отже склад молодіжної збірної виглядає наступним чином: воротарі — Олексій Кіриченко (Альтернатива) та Іван Мороз (Вибір); польові — Андрій Багацький (Вибір), Артем Криворучко (Євроформат), Євген Петренко (Вибір), Віталій Левкович (Вибір), Андрій Пашко (Альтернатива), Олег Щитнік (Вибір), Нікіта Попов (Вибір) та Дмитро Ніколаєць (Альтернатива)

Довідково: Morocco Beach Soccer Cup 2018 – рейтинговий турнір, бал из якого підуть у загальний рейтинг FIFA/BSWW та будуть враховуватись при жеребкуванні на відбірковий етап чемпіонату світу 2019. 

Окрім України зі нагороди в турнірі зіграють збірні Марокко, Оману та Німеччини. Команда Оману найсильніша з трійки наших суперників, вона посідає 16-ту сходинку у світовому рейтингу пляжних збірних та 4 місце в Азії. Збірна Марокко наразі на 25-ій сходинці (4 місце в Африці), а Німеччина знаходиться на 34-ій позиції (14-та команда Європи).

Розклад матчів на турнірі (за київським часом):

13.07. День 1

Україна — Оман 19:00

Німеччина – Марокко 21:15

14.07. День 2

Україна — Німеччина 19:00

Марокко – Оман 21:15

15.07. День 3

Оман – Німеччина 19:00

Україна — Марокко 21:15

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *