Мото: вперше українець підписав контракт з Yamaha

 motosport_kalinin_yamaha-1В цьому році на першості світу Supersport 300 World Championship український гонщик Микита Калінін виступатиме за офіційної підтримки бренду Yamaha. Про підписання контракту з українцем та ще п’ятьма юніорами оголосили днями в штаб-квартирі європейської Yamaha Motor Racing в Італії.

Ця подія відбулася в рамках програми розвитку молодих пілотів Yamaha bLU cRU. Окрім українського гонщика, послами цієї програми в рамках Road Racing project стали пілоти з Фінляндії, Італії, Франції, Нідерландів та Бразилії віком від 15 до 19 років.

Микита Калінін впевнений, що в такий спосіб він наближається до поставлених цілей.

«Дуже вдячний за цей шанс. Заради такої можливості я і ті, хто мене підтримують, працювали кожен день. Мені ще потрібно багато чого навчитися, і робота з кращими фахівцями, на кращому мотоциклі повинна допомогти розкрити мій потенціал і поліпшити гоночні навички. Моя мета – показати свій найкращий результат і домогтися прогресу, тому участь в програмі Yamaha bLU cRU – перший крок в цьому напрямку», – розповів молодий гонщик.

Як зазначили у Федерації мотоциклетного спорту України, Микита Калінін став перший українським мотогонщиком, який підписав контракт з Yamaha.

Додамо, що Микита Калінін є першим в історії українцем в юніорській серії MotoGP – RedBull Rookies Cup. Окрім того, він – чемпіон України 2016 року в класі Superstock-600, а також дворазовий переможець країни з супермото серед юніорів (2013, 2011).

Прес-служба Спортивного комітету України

 motosport_kalinin_yamaha-2

Микита Калінін — другий ліворуч

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *