Можливість отримати ліцензії ВІ-2017 у більярді

billiards_eurochamp-2017_pool_opening-ceremonyЗ 18 березня 2017 року починається битва за ліцензії на Всесвітні ігри у Вроцлаві (Польща) в більярді. Включно до 28 березня кращі спортсмени Європи боротимуться в рамках цьогорічної континентальної першості з пулу, після якого візьме старт португальський етап Євротуру, що буде останнім шансом пулістів отримати заповітну перепустку на ВІ-2017.  

Саме в історичній провінції Алгарве на півдні Португалії визначиться четвірка майбутніх учасників чоловічого та жіночого більярдного турніру на ювілейних The World Games.

Від України боротьбу поведуть наші кращі пулісти – чемпіон Європи 2016 Віталій Пацура, срібна призерка ЧЄ-2016 Катерина Половинчук, Артем Кошовий, Микита Павелко і Юлія Євсєєва. За словами тренера Віталія Вікторії Нагорної, «вперше з 2001 року Україна має реальний шанс потрапити на більярдний турнір Всесвітніх ігор саме в пулі».

Зазначимо, що на цьогорічних Іграх представлені три більярдні дисципліни – пул, карамболь і снукер.  

До участі в Чемпіонаті Європи з пулу заявлено 175 гравців з 34 країн, що відображає зростаючу популярність цього різновиду більярду на континенті.

За 11 змагальних днів ЧЄ відбудуться турніри в «дев’ятці», «десятці», «вісімці», «стрейті» (14+1 з продовженням) та між командами. Тоді як в рамках Portugese Open Євротуру серед чоловіків і жінок, що триватиме з 30 березня по 1 квітня, змагання проходитимуть лише в «Пул-9».

Додамо, що Десяті Всесвітні Ігри проходитимуть з 20 по 30 липня 2017 року. Більярдний турнір на головних мультиспортивних змаганнях чотириріччя запланований на 26-30 липня, згідно опублікованого розкладу ВІ-2017.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *