Муей-Тай: ще 2 ліцензії ВІ-2017 в українців

twg_2017_muey-taiПід час Чемпіонату світу 2016 року з таїландського боксу, який днями проходив у Швеції, розігрувалися не тільки нагороди. Одночасно з розіграшем медалей атлети сперечалися за ліцензії на головний неолімпійський старт чотириріччя – Всесвітні ігри, які відбудуться вже в наступному році в Польщі.

До планетарного форуму в Швеції на рахунку збірної України з Муей-Тай була одна ліцензія – в лідера команди Ігоря Любченка. Однак за підсумками ЧС-2016 українці здобули ще дві путівки на Всесвітні ігри-2017.

Одним з двох володарів ліцензій став Олег Приймачов. У ваговій категорії до 91 кг наш спортсмен дістався фіналу та став чемпіоном світу.

Другим є Костянтин Трішин. У фіналі ЧС в 57 кг Костянтин сперечався за перемогу з тайським бійцем Віват Кхамтха. Це був впертій двобій, Трішин викладався на повну, однак опонент виявився сильнішим наразі. Українець здобуває срібло та водночас ліцензію на Всесвітні ігри 2017 року.

Відзначимо, що наші спортсмени ще матимуть шанс на здобуття заповітних путівок у Польщу. Зокрема на цьогорічному розіграші Кубку світу з таїландського боксу Муей-Тай.

Додамо, у наступному році ювілейні Десяті Всесвітні ігри прийматиме Вроцлав з 20 по 30 липня.  

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *