Михайло Федоров: 4 світові рекорди на І чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу

powerlifting-classic-Mykhailo-FedorovУ російському стародавньому місті Суздаль завершився перший чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу, тобто силового триборства без використання спеціального екіпірування.

За результатами змагань серед дорослих, юнаків та юніорів збірна України має три золоті, три срібні і п’ять бронзових нагород. І хоч представникам команди дорослих перша сходинка п’єдесталу так і не підкорилася, українська молодь показала високий рівень,тож ми можемо говорити про хороші перспективи.

Особливо яскравим виступом відзначився наш богатир Михайло Федоров, який у восьми підходах з дев’яти встановлював світові рекорди у ваговій категорії понад 120 кг (юнаки). Відтепер усі рівняються на його досягнення: присідання – 260 кг, жим лежачи – 207,5 кг, тяга станова – 300 кг, сума триборства – 767,5 кг. До золота категорії Михайло Федоров, який у свої 17 важить 157 кг, також додав і срібло в абсолютній першості змагань юнаків.

У цій же віковій групі золоту медаль здобув Василь Гусак. У категорії до 53 кг він зібрав суму триборства 340 кг.

Ще одне золото для нашої збірної виборов Іван Подрез, який виступав у в/к понад 120 кг серед юніорів. Іван впевнено переміг з результатом 795 кг.

Віктор Кунік (до 93 кг), піднявши у сумі 735 кг, встановив рекорд світу серед юніорів, але його американський суперник у наступній спробі підняв на якихось пів кіло більше, і саме йому тепер належить новий найкращий результат планети. Віктор Кунік змушений був задовольнитися сріблом.

У змаганнях чоловіків за перше місце боровся Сурадж Чеботар. Але, не впоравшись із третім підходом тяги станової, наш спортсмен з сумарним результатом 620 кг став другим у в/к до 66 кг. Так само друге місце посів Володимир Тихоступ (до 83 кг): у напруженій боротьбі він випередив казахстанця Давранбека Тураханова лише на 2,5 кг.

З нагородами чемпіонату світу повертаються в Україну і представниці ніжної статі. Неля Заєць здобула бронзу в/к до 63 кг серед дівчат із сумою 270 кг. Напруженою – кілограм в кілограм – виявилась боротьба у вазі до 47 кг серед жінок. Але Наталії Куліненко вдалося забезпечити собі «бронзове» місце на п’єдесталі з результатом 302,5 кг.

Дмитро Пономарьов, виступаючи у в/к до 105 кг серед юнаків, також посів третє місце. Його результат – 617,5 кг. Маємо і дві бронзи серед юніорів: Артур Гусаков (до 53 кг) зібрав 352,5 кг, а Віктор Попов (до 59 кг) – 437,5 кг.

За результатами командної першості наша юнацька збірна посіла друге, а юніорська – третє місце у світі.

{social}

{iarelatednews articleid=»1502,1495,1481,1465,1455″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *