Микола Пащинський переміг на «Кам’яному штормі»

altНеподалік Севастополя у Криму пройшов відкритий чемпіонат України з екстремального ендуро – дисципліни мотоспорту, змагання в якій проходять на пересіченій місцевості з багатьма природними і рукотворними перешкодами.
Гонка «Кам’яний шторм» проводилася вже другий рік поспіль. Цього разу участь у ній, аби отримати новий досвід і перевірити власні сили, взяли провідні мотокросмени України – двоюрідні брати Олександр і Микола Пащинські.
Вже під час прологу брати продемонстрували високу майстерність володіння мотоциклом, випередивши усіх конкурентів, у тому числі і переможця «Кам’яного шторму-2010» Олександра Костіна. Микола показав перший час, Олександр – другий. Пролог проходив на трасі для мотокросу на Сапун-горі. Спортсмени долали штучну смугу перешкод з каміння, дерев’яних колод і автомобільних шин.
За результатами прологу визначався порядок старту в основній гонці. Тут знову свій високий клас підтвердив Микола Пащинський, котрий першим подолав близько 60-ти кілометрів дистанції з численними підйомами і спусками у гірській місцевості на скельних і сипучих ґрунтах. За підсумками двох днів Олександр Пащинський піднявся на другу сходинку п’єдесталу, а Олександр Костін став третім. Чемпіон і призери класу «Профі» отримали призові: 1000, 700 та 400 американських доларів.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *