Микола Пащинський: перші бали у заліку чемпіонату світу МХ3

motocross-mx3-world-cup-hollandВ голландському Валькенсваарді стартував чемпіонат світу з мотокросу у класі МХ3, в якому цього сезону нам також є, за кого вболівати – Микола Пащинський планує їхати на усіх етапах.

Перші гонки видалися для чемпіона України дуже непростими. Не оптимальний фізичний стан, нервова напруга і невдалий збіг обставин стали складовими не найприємнішого результату.

Минулого тижня на тренуванні сталося сильне падіння, після якого довелося навіть звернутися до лікарів. У Миколи – проблеми з шиєю і ногою. Була навіть загроза того, що наш гонщик не зможе взяти участь у першому етапі чемпіонату – остаточне рішення таки стартувати прийняли тільки після офіційних тренувань.

У першій гонці, незважаючи на вдалий старт, вже на першому колі на мотоцикл Пащинського намоталася захисна сітка, після чого трапився схід. Під час другого заїзду йшов проливний дощ, траса перетворилася на суцільне болото. У цій гонці на виживання Микола зумів фінішувати 17-м і записав у свій актив перші 4 бали. За підсумками етапу на спортсмен посідає 22-ге місце в турнірній таблиці.

Переможцем став бельгієць Кевін Воутс, який фінішував другим у першому заїзді та виграв другий. У нього 47 залікових балів.

Наступний етап – 15-го квітня у Франції.