Микола Пащинський: тренування боєм

motocross-mx1-Mykola-Paschynskiy-starcrossУкраїнський мотокросмен Микола Пащинський готується до, напевне, найбільш знакового сезону у своїй кар’єрі. У 2013-му році багаторазовий чемпіон України виступатиме у найпрестижнішому класі світової першості (МХ1), де під своїм рідним номером «116» захищатиме кольори команди «KTM Scott Racing».

У календарі чемпіонату світу в класі МХ1 налічується 18 етапів. Як мінімум 11 раундів ЧС пройдуть на треках Європи (місце проведення двох етапів досі не визначено). Саме на європейських етапах і їхатиме Пащинський. Дебют відбудеться 1-го квітня на піщаній трасі в голландському Валькенсваарді.

«Колектив однодумців, який працює з Миколою і допомагає в розвитку його професійної кар’єри, не очікує блискучих результатів у найближчій перспективі, – коментує батько і менеджер гонщика Олег Пащинський. – У перший рік завдання більш приземлені — не тушуватися, адаптуватися в компанії найсильніших і по ходу сезону нарощувати темп і поступово наближатися до лідерів. Думаю, якщо уникнути травм, про серйозний прогрес можна буде говорити по закінченню трьох років їзди на такому високому рівні. Ми сподіваємося, що високий професіоналізм команди «KTM Scott Racing» допоможе нам в цьому».

З 14-го січня Микола Пащинський тренувався в Іспанії, а минулих вихідних взяв участь в гонці «Старкрос», яка традиційно відкриває сезон. За результатами трьох заїздів українець посів 20-те місце. Микола коротко прокоментував свій виступ: ««Це було велике тренування в реальних гоночних умовах. Після зимової перерви було трохи важко. Траса була складною, оскільки напередодні весь то дощило, то сипало снігом, хоча самі змагання, на подив, пройшли без опадів. Після гонки в мене відбулася зустріч з тренером з фізичної підготовки, були намічені плани з набору кондицій. Команда продовжує підготовку до сезону».

Нагадаємо, торік Микола Пащинський виступав у чемпіонаті світу МХ3, але через постійні травми проїхав лише 6 етапів. За підсумками сезону наш спортсмен посів 13-те місце. Яскравою крапкою у 2012-му спортивному році став успіх у складі збірної України на європейському «Мотокросі націй» — вдруге у своїй історії наша команда взяла бронзу цих престижних змагань.

{social} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *