Микола Пащинський вдало виступив на етапі чемпіонату світу з мотокросу

altВиїзди українських гонщиків на етапи чемпіонату світу трапляються дуже рідко, тож залишити без уваги виступ Миколи Пащинського на етапі світової першості МХ3 у Словаччині не можна – портал motosport.ua поспілкувався з нашим провідним мотокросменом. Тим більше, що вже в наступного уїк-енд МХ3 завітає у Чернівці, де 8-9-го липня перше в історії України пройде етап чемпіонату світу. 
— Миколо, в минулому сезоні ти взяв участь в одному з етапів МХ3 в німецькому Шведті. Тоді виступив не дуже вдало – 13-те місце у першій гонці і схід у другій. Цього разу все склалося куди краще. 
— Для мене участь у чемпіонаті світу МХ3 – це відмінна можливість порівняти свій рівень з рівнем сильних пілотів. Тобто якихось певних цілей переді мною не стояло, просто хотів проїхати якомога краще. Цього року я хочу, перш за все, максимально добре виступити на європейській першості. У Словаччині мені вдалося двічі приїхати 10-м, що безсумнівно краще тогорічного результату у Шведті. 
— Ти двічі фінішував 10-м, а твій суперник по чемпіонату Європи, чех Петр Бартош, обидва рази був 9-м. Це було продовження вашої дуелі, яка почалася в Пироговому? 
— Заїзди склалися по-різному, і те, що я двічі був десятим, просто збіг. У першій гонці вдалося добре стартувати, приблизно шостим, але вже на перших колах припустився помилки, і мене відразу ж пройшли. У Словаччині був дуже хороший склад спортсменів, була висока щільність за часом, тому помилок на такому рівні не пробачають. Після того, як Бартош мене обігнав, я «зачепився» за ним і ми до кінця гонки їхали разом.
У 2-му заїзді я стартував гірше, але завдяки обгону на першому колі вийшов на 7-ме місце. Але коли у ході заїзду траса підсохла і перетворилася на бетон, місцеві пілоти поїхали швидше. На брифінгу приїжджі гонщики відзначали, що трасу потрібно зорати, але судячи з усього, цього не зробили спеціально, на догоду місцевим спортсменам, яким більше до душі твердий грунт. Я відкотився на 11-те місце, але перед самим фінішем зумів обігнати одного спортсмена. 
— І які висновки ти зробив щодо свого нинішнього стану після словацького етапу МХ3? 
— Я переконався, що боротися можна з усіма. Просто через те, що в такого рівня гонках я брав участь вперше цього року, я відчував себе не зовсім у своїй тарілці. Відчуваю, що за швидкістю можу боротися за 6-7-ме місце, але не було легкості, запасу міцності. На світі усі їдуть у високому темпі до останнього кола. Мені дуже сподобалося, сильні гонки завжди додають «накату». 
— Попереду етап МХ3 у Чернівцях. Знання домашньої траси і виступ у Словаччині повинні допомогти тобі виступити краще? 
— Не можу сказати, що у Чернівцях мені через це стане легше. Повторюся, склад пілотів дуже сильний, але я сподіваюся, що домашня траса і підтримка уболівальників додадуть куражу і дозволять показати хороший результат. 
— Що можеш сказати про свій нинішній фізичний стан? 
— У Словаччині «фізика» порадувала. Після гонок я вивчав роздруківки кіл, і можу зазначити, що не втрачав темпу в ході заїзду, і навіть навпаки – додавав у кінцівці. На даний момент мені вистачає сил для тієї швидкості, з якою я можу їхати.
інформація — портал motosport.ua, фото — motocrossactionmag.com
{social}
{iarelatednews articleid=»601,564,535,521,436″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *