Микола Пащинський вийшов на третє місце чемпіонату Європи з мотокросу

altНа п’ятому етапі чемпіонаті Європи з мотокросу у польському Ольштині багаторазовий чемпіон України Микола Пащинський двічі фінішував третім, услід за чехом Петром Бартошем і білорусом Євгеном Тилецьким, що забезпечило йому потрапляння на подіум і вихід на третє місце в генеральній класифікації. На руку нашому спортсмену зіграв і провал хорвата Ненада Сіпека, який в обидва рази не зумів потрапити навіть у топ-10.
У кваліфікації класу EMX OPEN Микола поліпшував свої результати від сесії до сесії. На першому тренуванні він показав четвертий результат, на другому піднявся на сходинку вище, і нарешті, у кваліфікації став другим, що робило його одним із фаворитів основних заїздів. Найкращий результат був Тилецького, який їхав на секунду швидше за нашого пілота.
У 1-й заліковій гонці Микола стартував п’ятим, на третьому колі обійшов іспанця Рамона Брукарта і кинувся навздогін за росіянином Віталієм Гусєвим. 4-секундний гандикап був ліквідований нашим спортсменом упродовж 5 кіл і на 10-му колі Пащинський уже їхав на подіум. Попереду у 12 секундах їхав Євген Тилецький. Відстань була досить пристойною, і Микола міг спокійно докотити заїзд на вигідній для нього позиції, добре ззаду ніхто не підтискав. Але амбіції взяли своє, і гонщик кинувся у погоню. Знімаючи по кілька десятих за коло, а деколи і по секунді-півтори, Пащинський зумів до фінішу скоротити відставання з 12 до 1,9 секунди, але для більшого часу не вистачило.
Друга гонка пройшла за схожим сценарієм, тільки цього разу Микола стартував четвертим. Знову довелося наздоганяти Гусєва, поки Тилецький намагався безуспішно наздогнати лідера, Петра Бартоша. Цього разу на проходження Гусєва пішло більше часу і сил, але після того, як на 11-му колі довгоочікуваний обгін відбувся, ривка навздогін Тилецького не було. Знаючи, що Сіпек знову зійшов з дистанції, а лідери досить далеко, українець прийняв рішення доїхати до фінішу у комфортному для себе темпі.
Після п’яти етапів турнірна ситуація така, що Миколі Пащинському необхідно закріпитися на призовому третьому місці, адже два лідери «пішли» на пристойну відстань, і дістати їх малоймовірно.
Загальний залік чемпіонату Європи (Top-5):
1. Петр Бартош (Чехія) – 221 очко
2. Євген Тилецький (Білорусія) – 217 очок
3. Микола Пащинський (Україна) – 155 очок
4. Ненад Сіпек (Хорватія) – 139 очок
5. Віталій Гусєв (Росія) – 126 очок
інформація — портал motosport.ua, фото — motocrossactionmag.com
{social}
{iarelatednews articleid=»715,698,674,654,621,613,601″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *