Микола Пащинський знову «в очках»

motocross-mx3-world-cup-france-Mykola-PaschynskiyУ Франції відбувся другий етап чемпіонату світу з мотокросу у класі МХ3. Провідний український гонщик Микола Пащинський зумів набрати 2 залікових очка, фінішувавши на 19-му місці у другому заїзді (перший він завершив на 26-ій позиції).

Цей результат можна сміливо називати вдалим, адже Пащинський виступав із доволі серйозним пошкодженням, яке взагалі ставило під загрозу його участь в етапі. Мова про травму шиї, котрої Микола зазнав під час першого етапу в Нідерландах і яка, зрештою, завадила йому цілеспрямовано підготуватися до змагань у Франції.

Минулого тижня наш мотокросмен пройшов томографію, результати якої були відправлені трьом німецьким фахівцям. Між третім і четвертим шийними хребцями спортсмена був виявлений скол, який і доставляє масу проблем.

Попри те, що доктор з Дюссельдорфа рекомендував відмовитися від виступу в будь-яких змаганнях в найближчий місяць, двоє інших фахівців, з Мюнхена і Берліна, висловили думку, що у французькому етапі взяти участь можна, але шиї треба дати повний спокій на увесь тиждень, аж до початку гоночного уїк-енду в Кастельно де Леві.

На етапі у Голландії біль в шиї був настільки відчутним, що Микола хотів виступати без «нашийника». Але тренер гонщика наполіг на використанні цього важливого елементу захисту.

Гонки у Франції знову пройшли у складних погодних умовах – Пащинський боровся не лише з наслідками травми і суперниками, але і з сильним вітром та дощем. Тож Миколу насправді можна привітати з фінішем «в очках».

До того ж, на етапі у Франції їхали гонщики, які виступають у найсильніший класах чемпіонату світу – МХ2 та МХ1. Один з них і виграв етап – це місцевий гонщик Седрік Субейра. У лідери загального заліку чемпіонату після двох раундів вирвався австрієць Маттіас Фолькнер.

Микола Пащинський наразі посідає 32-ге місце. Наступний етап чемпіонату світу пройде 13-го травня у Болгарії. Тримаємо кулаки за те, щоб Микола залікував усі болячки і підійшов до змагань у якнайкращій формі. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1083,998″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *