На чемпіонаті світу з армспорту розіграно перші медалі

altВ алматинському Палаці спорту «Балуан Шолак» (Казахстан) розпочався 33-й чемпіонат світу з армспорту, в якому за місця на п’єдесталі пошани змагаються атлети з 48-ми країн. Загальна кількість учасників турнірів серед дорослих, юніорів, ветеранів і спортсменів з обмеженими можливостями перевищує тисячу. Цього року до числа традиційних учасників додалися команди Монголії та Кореї. Основна боротьба за перемогу у командному заліку, на думку експертів, розгорнеться між збірними Росії та Казахстану, які виставили повний склад учасників. Третє місце пророкують українській збірній, у її складі 54 спортсмена.
У перший день чемпіонату за нагороди на ліву руку боролися юніори, ветерани та інваліди. З ранку в найсучаснішому спортивному комплексі зібралися учасники в очікуванні свята. Але, як на лихо, відкриття затримали години на три. Затримку, звичайно, потім згладило те, що організатори намагалися показати свою привітність, помпезне відкриття, національні танці. Але після довгих годин очікування спортсмени вже не могли дочекатися початку поєдинків. І ось воно: судді на місцях, все закрутилося, завертілося – розриви, захвати, фоли, перші перемоги і поразки, ревіння трибун, а вболівальників було дійсно багато.
Розігрувалося 38 комплектів медалей. Як і очікувалося, рівних не було росіянам. Вони завоювали 20 золотих медалей! Добре виглядали і господарі, команда Казахстану. Від України чекали більшого, але ще попереду три дні боротьби – підсумки підбивати рано.
Наразі у скарбничці нашої команди 2 золоті медалі, які вибороли Геннадій Данюк (ветерани, до 90 кг) та Валерій Головченко (гранд-майстри, понад 100 кг), 1 срібна (Микола Хіценко, гранд-майстри, понад 100 кг) і 3 бронзові (Олег Михайленко, юніори, понад 80 кг; Анастасія Гончаренко, юніорки, до 55 кг; Олександр Порошин, спортсмени з обмеженими можливостями, понад 90 кг).
Сьогодні у цих же категоріях пройдуть змагання у боротьбі на праву руку. «Дорослі» ж розпочнуть змагання у п’ятницю.
Важлива подія сталася і напередодні чемпіонату. На конгресі Міжнародної федерації армспорту було затверджено, що всі наступні чемпіонати світу будуть проводитися у вересні місяці. У 2012-му армреслерів зустрічатиме Сан-Паулу (Бразилія), а у 2013-му – місто на Балтійському морі Гдиня (Польща).
{social}
{iarelatednews articleid=»528,518″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *