На Чемпіонаті України з більярдного спорту визначились з переможцями у дисципліні «Динамічна піраміда»

В Одесі відбувся Чемпіонат України з більярдного спорту серед чоловіків та жінок у дисципліні «Динамічна піраміда» — повідомляє Федерація спортивного більярду України.

Чемпіонат відвідали дуже сильні представники спорту, зокрема, жіночий склад учасників включав чотирьох майстрів спорту міжнародного класу: Марія Пудовкіна, Жанна Шматченко, Зоряна Притулюк та Анастасія Ковальчук.  

Проте Анастасія швидко зайняла лідируючу позицію та одразу дала зрозуміти, що цьогорічною чемпіонкою стане саме вона.

Першою суперницею Анастасії Ковальчук була Зоряна Притулюк. Партія завершилась з рахунком 3:0 на користь Анастасії. Після першої гри Анастасія без поразок зіграла з Вірою Меденко (закінчили партію з рахунком 4:1), Ганною Герасимовою (4:0). У фіналі Анастасія знову зійшлась із Зоряною Притулюк, де повторно отримала перемогу (5:2).

Отже, золото у жіночому заліку дісталось Анастасії Ковальчук, срібло – у Зоряни Притулюк, а бронзу розділили Марія Пудовкіна та Ганна Герасимова.

У чоловічому заліку довше зберігалась інтрига. Після двох поразок завершив свої змагання у турнірі Павло Радіонов. Спершу він програв Віталію Грицаю (1:4), а потім Ігорю Літовченко (4:5). У свою чергу Ігор у боротьбі за вихід у півфінал програв Анатолію Менюку.

Також програшом завершив турнір один із фаворитів одесит Марк Плешко, який з рахунком 5:4 поступився Олексію Юдину. Завзято боролись за перемогу Богдан Рибалко з Данилом Говтвою, але Богдан виявився вправнішим і здобув перемогу з рахунком 5:4.

Богдан Рибалко подолав на виході у півфінал минулорічного чемпіона Юрія Смірнова з рахунком 5:2.

Вже у півфіналах зустрілись Олександр Гашко з Богданом Рибалко, де з рахунком 5:0 переміг Богдан. У другій півфінальній грі зустрілись Анатолій Менюк та Андрій Клєстов, і хоча тривалий час важко було зрозуміти кому дістанеться квиток у фінал, та Анрій взяв верх з рахунком з рахунком (5:2).

Отже у фінал вийшли Рибалко та Клєстов. Тут після тривалої гри з непередбачуваним результатом Чемпіоном України Андрій Клєстов, подолавши суперника загальним рахунком 6:2.

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *