На чемпіонаті Європи з аквабайку українці здобули дві срібні нагороди!

В Бельгії на озері Lacs of Eau d’heure завершився чемпіонат Європи з аквабайку European Jettribe Jetski Championship 2018.

Близько 400 спортсменів з різних куточків світу змагались з фристайлу та кільцевих перегонів на сидячих та стоячих байках з різними можливостями тюнінгу .

Україну на першості континенту представляли 10 спортсменів. У підсумку на рахунку збірної 2 срібні медалі. Одним із віце-чемпіонів Європи став Андрій Єгельницький, який здобув срібло у фристайлі. Також спортсмен виступав в класі Pro-am ski Lites, але тут залишився на 13 сходинці.

Другу срібну медаль збірної здобув юніор Ілля Василенко, який виступав у класі Rec-Lite Spark. В цьому ж класі ще один українець Макар Марченко став п’ятим.

Богдан Сухецький в класі Veterans Ski GP зупинився за крок до п’єдесталу та посів 4 місце. Доага Валерій та Марченко Софія стали 7-ми в класах Novice Ski Lites та ladies rec-lite Spark відповідно. Володимир Калюжний та Сахаров Георгій посіли 12 та 13 місце відповідно в класі Rec-Lite Spark, а Даниїл Білий став 14-им в Pro Ski GP. Єгельницький Антон через низку технічних проблем став 19-м в класі Рro-am ski lites.

«Це був дуже крутий досвід. Вперше ми змогли взяти участь у змаганнях такою великою збірною. З нами починають рахуватись на міжнародній арені, з кожним роком ми стаємо все більш конкурентними» — прокоментував виступ збірної цьогорічний віце-чемпіон Андрій Єгельницький.

Додамо, що цими вихідними в Дніпрі відбудеться ІІ етап чемпіонату України, а фінал національних змагань з аквабайку проходитиме в середині вересня в Києві.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *