На ЧЄ з карате – з надією на нагороди

karate_tampere2014_ukraine_team5-8 травня в Монпельє (Франція) проходитиме Чемпіонат Європи з карате, на який вже вирушила національна збірна України у складі17 каратистів з 10 клубів, які презентують шість регіонів країни.

В куміте за нагороди сперечатимуться Катерина Крива (-50 кг), Анжеліка Терлюга (-55 кг), Аніта Серьогіна (-61 кг), Ірина Камінська (-68 кг), Анастасія Степашко (+68 кг); Ігор Угніч (-60 кг), Валерій Степанчук (-67 кг), Станіслав Горуна (-75 кг), Валерій Чоботар (-84 кг), Тарас Герчук (+84 кг). В командному куміте заявлені Іван Дрозд, Ілля Нікулін, Костянтин Цимбал.

В індивідуальному ката ми будемо представлені Ганною Крещенко. А в командному ката вперше на чемпіонаті Європи виступатиме українська команда. Історію вітчизняного жіночого ката довірили писати Ганні Яцковій, Катерині Бігіч та Анастасії Білюк.

Можливість випробувати свої сили на татамі Montpellier Arena отримали ті спортсмени, які стали переможцями чи призерами національної першості-2015 або посіли високі місця на попередніх чемпіонатах Європи та світу, а також на етапах Прем’єр-ліги Карате-1.

У минулому році в Стамбулі (Туреччина) «синьо-жовті» не зуміли вибороти жодної відзнаки. Натомість в 2014 році в Тампере (Фінляндія) призерами ЧЄ стали Стас Горуна, Жанна Мельник, Аніта Серьогіна та жіноча команда куміте.

Цьогоріч це буде 51-й розіграш медалей чемпіонату Європи з карате. Вперше за останні 20 років Франція стала господинею континентальної першості. Очікується участь 500 спортсменів з 50 країн, які боротимуться за 16 комплектів нагород – 12 в куміте і 4 в ката.