На Дніпрі стартував чемпіонат світу з риболовного спорту

fishing-Oleg-KonovalenkoНа Херсонщині з 3-го до 7-го жовтня проходить чемпіонат світу з ловлі хижої риби спінінгом з човна. На змагання приїхало понад півтори сотні рибалок з 13-ти країн: Литви, Чехії, Польщі, Італії, Угорщини, Росії, Румунії, Ірландії, Латвії, Білорусії, Південно-Африканської Республіки, Казахстану і, звісно, України.

Збірна України з ловлі хижака (а це такі види риб як щука, судак, вугор, окунь, сом, минь, язь, жерех, голавль) спінінгом з човна входить до еліти світового риболовного спорту і є одним з головних фаворитів нинішнього чемпіонату. У складі команди зібрані багаторазові призери змагань міжнародного рівня в командному й індивідуальному заліках: Олег Коноваленко, Андрій Мельник, Дмитро Корзенков, Олексій Лисиця, Володимир Поляков, Андрій Красовський і Олег Демидко.

V чемпіонат світу проходить на базі «Дельта Дніпра», яка розташована за 20 кілометрів від Херсона. Тут регулярно з 2007-го року проходять змагання, починаючи від Кубку Херсонської федерації і закінчуючи престижними Кубком та чемпіонатом України. Серед «трофеїв» спортсменів присутні в основному щука й окунь (щука – середня вага від 0,7-2 кг до 6-8 кг; окунь – найчастіше великі особини до 1,5 кг). Також, в невеликій кількості присутні сом і судак.

База обрана для проведення цієї важливої події невипадково: вигідне місце розташування допомагає легко дістатися до багатих рибою ділянок. Додамо також, що за правилами змагань уся впіймана риба буде випущена на волю.

 

{social}

{iarelatednews articleid=»1197,1114″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *