На Кубку світу з пляжного футболу Україна потрапила у групу з Бразилією, Мексикою та Японією

altСьогодні у Римі відбулося жеребкування фінальної частини Кубку світу ФІФА з пляжного футболу, який пройде з 1-го до 11-го вересня в італійському курортному місті Равенна.
Національній збірній команді України судилося в підгрупі битися з чотириразовим чемпіоном світу з пляжного футболу (за версією ФІФА) і десятиразовим неофіційним чемпіоном світу – командою Бразилії, а також із командами Японії та Мексики.
За всю історію чемпіонатів світу з пляжного футболу, Бразилія лише у двічі не ставала переможцем – у 1999-му році найсильнішою стала Португалія, а у 2005-му – Франція.
По гарячим слідам підсумки жеребкування прокоментував виконавчий директор Асоціації пляжного футболу України Андрій Кунцевич: «Важка група, дуже важка. Жереб звів у підгрупу найсильніші команди кваліфікацій Європи, Азії, КОНКАКАФ та Південної Америки. Мексика – срібний призер чемпіонату світу-2007, Японія – півфіналіст чемпіонату світу-2005, бразильців можна і не представляти… 
У підгрупі буде три гри, і лише дві команди продовжують боротьбу. У прем’єрному для України чемпіонаті світу 2005-го року, який відбувся в Ріо-де-Жанейро, на думку фахівців, у нас була одна з найлегших підгруп з суперниками з ПАР і Уругваю. Але це не допомогло Україні особливо успішно виступити на тому чемпіонаті. Нехай же складність підгрупи чемпіонату світу-2011 стане додатковим мотиватором нашої підготовки і передвісником гідного підсумкового результату нашої команди».
{social}
{iarelatednews articleid=»567″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *