На Кубку світу з сумо Україна виборола 10 медалей

altУ російському місті Краснодар пройшли змагання за Кубок світу з сумо. Збірна України повернулася додому з десятьма нагородами – 8 медалей наші спортсмени узяли в індивідуальному заліку, ще 2 – у командному.
Срібними призерами Кубку світу стали Світлана Тросюк (до 65 кг), Ірина Галстян (понад 80 кг), Костянтин Єрмаков (до 115 кг), а також жіноча команда у складі Ірини Кобзенко, Ілони Биреш, Ірини Галстян та Іванни Березовської. Командні змагання ще називають боротьбою «стінка на стінку», але на дахьо одночасно виходять лише 2 опоненти, причому зустрітися один з одним можуть представники різних вагових категорій.
Бронзові медалі здобули Ірина Кобзенко (до 65 кг), Ілона Биреш (до 80 кг), Медат Курбединов (до 85 кг), Євген Козлятін (понад 115 кг), Іванна Березовська (абсолютна вагова категорія) та чоловіча команда (Євген Козлятін, Євген Жеребак, Іван Волос, Костянтин Коробко).
У складі нашої команди цього разу не було лідерок, чемпіонок світу Аліни Бойкової та Ольги Давидко, котрі є фаворитками усіх змагань, в яких беруть участь. Вони у цей час виступали на чемпіонаті України із дзюдо. Натомість з найкращого боку проявили себе молоді спортсменки Ірина Галстян та Ірина Кобзенко, за якими, напевне, майбутнє нашої команди.
Наступного року на збірну України чекає ціла низка міжнародних турнірів найвищої категорії, головними х яких, безумовно, будуть чемпіонати Європи і світу, де будуть розігруватися ліцензії на Всесвітні ігри.
{social}
{iarelatednews articleid=»731″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *