На Київщині пройдуть міжнародні змагання з парашутного спорту

alt2-й Відкритий Кубок Асоціації «ПАРА-СКУФ» з парашутного купольного пілотування пройде 15-17 липня, на аеродромі «Бородянка». Час проведення: з 9:00 до 20:00
Купольне пілотування – пілотування біля поверхні землі (води) (canopy piloting) на малій висоті з розгоном парашута перед посадкою. Включає три види пілотування: на швидкість польоту, дальність польоту, точність приземлення (приводнення). На змаганнях завдання спортсмена – набрати максимальну кількість балів у трьох видах.
У простонародді парашутне купольне пілотування називають swoop (з англійської – устремління вниз (хижого птаха на жертву); раптовий напад, наліт, атака). Ця дисципліна для України дуже молода: у світі вона почала розвиватися приблизно з 2000-го року, в Україні – з 2007-го.
Вперше українські спортсмени виступили на 2-му чемпіонаті світу з купольного пілотування, що проходив у листопаді 2008-го року в ПАР (Преторія), де показали гідні результати як для абсолютно нової дисципліни для України.
Першою дисципліною, з якої розвинулося купольне пілотування, була «дальність». Спортсмену необхідно влетіти у встановлений коридор, що позначено надувними вертикальними або горизонтальними маркерами на висоті 1,5 м від землі, і пролетіти по ньому якомога далі. Ця дисципліна найпростіша, і у нас є найбільше можливостей тренуватися в даному виді пілотування.
Друга дисципліна – точність. Спортсмену необхідно увійти у вхідні ворота, які розташовані на водній поверхні на висоті 1,5 метра над водою, і торкаючись ногою води пролетіти коридор з 4-х пар маркерів, а після – виконати точне приземлення на землю.
У даній дисципліні існує ще таке поняття як «stand up landing» – спортсмен повинен після приземлення встояти на ногах – за це нараховуються додаткові очки на змаганнях.
Третя дисципліна – швидкість. Спортсмену необхідно з максимальною швидкістю пролетіти через вигнутий під 750 коридор з надувних вертикальних або горизонтальних маркерів, влетівши у вхідні ворота на висоті 1,5 метра над землею. 
Змагання проводяться за всіма трьома дисциплінами, у кожній з них спортсмени борються за призові місця. Також нагороджуються парашутисти у загальному заліку, коли в кожній дисципліні рахується сума набраних очок у процентному співвідношенні до найкращого результату у змаганнях.
Призовий фонд 2-го Відкритого Кубку Асоціації «ПАРА-СКУФ» – 6000 у.о.
Купольне пілотування вважають однією з найбільш небезпечних дисциплін парашутного спорту, але дуже перспективною і найбільш видовищною, адже за вражаючими виступами спортсменів можна слідкувати безпосередньо з землі.
Дістатися на дропзону «Бородянка» можна особистим транспортом по трасі Київ-Ковель (35 км від КПП). Заїхавши в Бородянку, Вам потрібно рухатися прямо, проїхавши клумбу по кільцю. Через 100 метрів, не доїжджаючи заправки ліворуч, повертаєте праворуч і рухаєтеся до самого аеродрому.
Громадським транспортом від станції метро «Святошин» кожні 30 хвилин відправляються маршрутні таксі у напрямку «Київ-Бородянка». Вартість проїзду 12 грн. Потрібно приїхати на зупинку «Центр» в смт Бородянка. Далі — пішки або на місцевому таксі.
Електричкою з київського приміського вокзалу (наприклад, зі станції «Святошин») їхати до станції «Бородянка». Далі – пішки або на місцевому таксі.
{social}
{iarelatednews articleid=»275,243″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *