На Київщині пройшли відкриті класифікаційні змагання з танцювального спорту

DSC_0176В с. Ковалівка (Київська область) пройшли » І Всеукраїнські відкриті класифікаційні змагання з танцювального спорту серед дітей і молоді «Земля Мрії — 2012». Незважаючи, на те, що турнір проходить вперше і він не мав «дорослих» категорій  його відвідали понад 300 пар учасників.

Організатори змагань Олександр Гончаренко, Іван Гайдаманчук та Ірина Солоненко старанно попрацювали над створенням чудової танцювальної атмосфери протягом всього дня змагань. Це не залишилось без високої оцінки спортсменів, тренерів та суддів, що були запрошені на змагання.

Основна боротьба за перші місця розгорнулася між представниками клубів «Роял-Данс», «Віват» (м.Біла Церква), «Мрія» (м.Коростень), «Мелодія», «Естет», «Ритм» (м.Житомир), «Аматор-Спорт-Данс», «Стардаст» (м.Київ), клубом-організаторм змагань «Статус» (Ковалівка) та іншими клубами.

Перемогу на змаганнях здобув клуб «Естет», на другому місці «Віват», на третьому – «Роял Данс». Переможців нагороджували дипломами, медалями, кубками та пам’ятними подарунками.

Змагання відбулися за підтримки Героя України Тетяни Володимирівни Засухи і ми можемо  сподіватися, що наступного року статус змагань, як і кількість учасників неодмінно зросте.

{social}

{iarelatednews articleid=»1268,1174,1161″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *