На міжнародному турнірі зі сквошу спробували свої сили юніори з України

Днями завершився міжнародний турнір Супер Серії зі сквошу Dutch Junior Open 2017, який проходив в Амстердамі.

Шестеро українських спортсменів боролись за нагороди у Голландії. До складу української команди увійшли:, Андрій Чебанов, Дмитро Щербаков, Даниїл Распутній, Ольга Котова та Юлія Жуковець.

Дмитро Щербаков та Андрій Чебанов зіграли у категорії BU13 (до 13 років), Юлій Лаукарт – одноосібно змагався із суперниками у категорії BU15 (до 15 років), Юлія Жуковець та Даниїл Распутній виступали у категоріях GU17 та BU17 (дівчата та хлопці до 17 років) відповідно.

Найвище у турнірній таблиці піднявся Дмитро Щербаков, він посів 8 сходинку серед 32 учасників. Обігравши у перших раундах суперників з Голландії та Франції з рахунком 3:2 та 3:0, Дмитро дістався чвертьфіналу. Далі жеребкування звело нашого спортсмена з першою ракеткою Голландії Рованом Даммінгом, де Дмитро зазнав поразки з рахунком 3:0. Після цієї поразки у боротьбі за 5-8 місце Щербаков програв ще двом суперникам і залишився на 8 позиції.

Юлій Лаукарт зайняв 29 місце серед гравців 15 років. Участь у цьому заліку загалом взяло 64 спортсмени. Дійшовши до другого раунду, Юлій здобув свій перший програш. Так він спустився на 17-24 місце, де знову програв ще двом суперникам. Але у фіналі сквошист зібрався з силами та з рахунком 3:2 обіграв канадця Аміна Кхана, гра з яким тривала понад 1 годину. А потім з рахунком 3:1 виборов своє місце у англійця Бена Бечіла.

Андрій Чебанов отримав першу особисту перемогу у турнірі Супер Серії, де здолав суперника з Великобританії Самнера Маліка з рахунком 3:0. Ольга Котова посіла 12 сходинку серед 16 учасниць, за її плечима перемога у кваліфікаційному раунді та матч проти француженки з рахунком 3:1.

Юлія Жуковець отримала перемогу у кваліфікаційному раунді та увійшла до основної сітки, але серед 32 учасниць посіла останнє місце.

Даниїл Распутній за турнір не зміг проявити себе та не зміг обіграти жодного суперника.

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *