На Z-Games пройшов етап Кубка Європи з маунтінборду

altВперше в Україні відбулися міжнародні змагання з маунтінборду – молодого, яскравого екстремального виду спорту. Кажуть, його придумали сноубордисти, яким влітку нічим було зайнятися. Головне завдання райдера – подолати перешкоди з виконанням трюків, спускаючись з гори на дошці, що нагадує скейтборд, тільки з великими колесами. 

Для проведення змагань з маунтінборду організатори Z-Games КаZантип 2011 побудували в Action Sport Park найбільші в країні штучні конструкції з металу і фанери. Трамплін заввишки 2 метри і довжиною 4 метри дозволяв зробити будь-який трюк, на який тільки здатний маунтінбордист. Обкатувати його з’їхалися не лише найкращі атлети України, а й закордонні учасники світових чемпіонатів: чемпіон Росії з маунтінборду Павло Пешин, віце-чемпіон світу з маунтінборду-2008 Павло Дунаєв, а також швейцарець Марко Дьоллер, відомий сноубордист та багаторазовий учасник чемпіонатів з маунтінборду. Змагання пройшли під егідою International Mountainboard Association (IMA). 

Переможцем етапу Кубку Європи з маунтінборду став наймолодший і, напевне, найбільш прогресивний учасник змагань Антон Шаламенцев (Росія, Єкатеринбург), який під захоплені вигуки натовпу чисто зробив свій коронний трюк – backside 720 stalefish.

П’ятірка призерів виглядає наступним чином:
1 місце – Антон Шаламенцев (Росія, Єкатеринбург)
2 місце – Павло Дунаєв (Росія, Єкатеринбург).
3 місце – Павло Пешин (Росія, Подольськ)
4 місце – Євген Виборний (Росія, Москва)
5 місце – Марко Дьоллер (Швейцарія)
Павло Дунаєв запам’ятався глядачам приголомшливим backside rodeo 540, а Павло Пешин та Євген Виборний відзначилися найбільшою амплітудою і стильними трюками.
{social}
{iarelatednews articleid=»695,691,686,685″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *