На Z-Games визначили найкращих дівчат-кайтерів

altСьогодні, 20 липня, на спортивно-музичному фестивалі Z-Games KaZantip-2011 пройшли змагання з кайтингу «CHAYNIK-CUP» для дівчат-непрофесіоналів. Перемогу здобула Дарина Шишкіна з Тули, Росія. Слідом за нею на п’єдесталі опинилися киянки Ольга Сніжна та Лідія Суслова.
Кайтери Z-Games ловили вітер по усьому Тарханкуту. Їм пощастило в Міжводному. Провівши кілька годин в налаштуваннях і граючи у волейбол, вони-таки дочекалися посилення вітру до потрібного мінімуму та провели гонки. Першими вийшли на воду саме дівчата у рамках номінації «CHAYNIK-CUP» – турніру для новачків, організатором якого стала кайт-школа «Точка відриву», що надала дошки для гонок в умовах слабкого вітру. Як справжні Z-girls, дівчата показали високий рівень катання. Z-games збирає найпрогресивніших екстремалок!
Хлопці-учасники підтримували спортсменок бурхливими оваціями під час гонки і особливо на фініші!
— У кайтбордингу прекрасно усе, крім того, що у нас як у пісні, але, навпаки: на 9 хлопців – одна дівчина, – каже інструктор школи «Точка відриву» Юрій Горбач, – Ми докладаємо всіх зусиль, щоб вирівняти гендерний баланс і внести повну гармонію в цей прекрасний вид спорту. Адже що може бути краще, ніж море, сонце, красиві дівчата на гламурненьких кайтиках на тлі блакитного неба!
Гоночна дистанція була незначної довжини – лише 300 метрів. Але за слабкого вітру саме це і створювало складність виходу на знак. Учасницям потрібно було по вісімці двічі обігнути поворотний буй і фінішувати в районі стартових воріт. Усім дівчатам вдалося відмінно пройти дистанцію!
— Дуже класно, що завдяки Z-games багато дівчат змогли дізнатися і спробувати кайтбординг! Це приголомшливий вид спорту! Навіть більше! Кайтбординг – це діагноз! – поділилася бурхливими враженнями переможниця змагань Даша Шишкіна.
Ще до закінчення змагань серед Z-girls почалися старти чемпіонату України з кайт-фрістайлу. Завдяки класній організації повністю проведено перше коло змагань. Кайтери показали вищий пілотаж і трюки світового рівня. Зовсім скоро ми дізнаємося імена переможців Кубку України з кайтингу.

{social}

{iarelatednews articleid=»685,408″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *