«На зубах» в головний раунд

beach-hanball-wc2012-Zakhar-Denysov-defenceЧоловіча збірна України пробилася до головного раунду чемпіонату світу з пляжного гандболу, що триває в Омані. Тут у боротьбі шести найкращих команд планети визначаться чотири півфіналісти.

Успіх цей дався підопічним Олега Сича ой як непросто. Після успішного першого дня, коли наша команда здобула дві перемоги, другий змагальний день приніс розчарування: дві поразки з рахунком 0:2 – від росіян (14:21, 17:20) і чинних чемпіонів світу бразильців (12:19, 16:24).

Тож, аби вийти на третє місце, українцям необхідно було перемагати господарів першості, збірну Оману. У цьому матчі, який закривав попередній раунд, як-то кажуть, ніхто не хотів помирати. Точилася практично рівна боротьба, в якій оманцям додаткових сил надавала підтримка більш як двох тисяч (!) глядачів. Першу партію виграла Україна – 14:13, у другій сильнішим був Оман – 20:18. Відтак доля матчу та путівки до наступного етапу чемпіонату вирішувалася у серії буллітів. І наші хлопці тут виявилися кращими – вирішальним став кидок Віктора Ладико, який приніс українській команді перемогу з рахунком 7:6.

Головний раунд Україна починає з нулем очок, адже враховуються лише зустрічі з командами, які також пройшли до шістки найкращих (з нашої групи – Росія та Бразилія). Викладатися на повну потрібно у кожному матчі. У середу ми зіграємо проти хорватів (чемпіонів Європи минулого року) та іспанців, а в четвер – проти Єгипту.

У жіночому турнірі бар’єр попереднього етапу подолали збірні Данії, Хорватії, Уругваю, Норвегії, Угорщини та Бразилії. Бразилійки, до речі, – єдині на чемпіонаті, хто досі не зазнав жодної поразки.

Загалом перші три дні чемпіонату, відзначають очевидці, пройшли з великим успіхом. Гарна погода, атмосфера справжнього свята, заповнені трибуни, почесні гості, яскраві матчі – повний комплект. Президент Міжнародної федерації гандболу Хассан Мустафа, який відвідав усі поєдинки, відзначив неабиякий прогрес молодої дисципліни: «Пляжний гандбол розвивається просто фантастичними темпами. Ви бачили ігри попереднього етапу – технічна майстерність явно виросла з попередніми роками, тактика команд збагатилася. Причому, прогресують команди з усіх континентів – від Південної Америки до Австралії. Не можу не відзначити і суддів, які відмінно справляються зі своїми обовязками», – сказав він. За словами Хассана Мустафи, питання включення пляжного гандболу до програми Олімпійських ігор уже на часі. При цьому, не виключений варіант, що пляжний гандбол стане частиною літньої Олімпіади, а гандбол традиційний, у залі, перейде у програму зимових Ігор.

{social}

{iarelatednews articleid=»1194,1184″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *