Надія Волинська – бронзова призерка Всесвітніх ігор!

world-games-nadiya-volynskaЩойно у Колумбії фінішували учасники забігу на середню дистанцію у спортивному орієнтуванні. Результат перевершив усі наші очікування – українка Надія Волинська показала третій час і здобула бронзову медаль! Нагадаємо, у п’ятницю Надя стала четвертою у спринті, а сьогодні довела – то була аж ніяк не випадковість.

«Дистанції тут найпростіші для орієнтування, – сказала після фінішу наша медалістка, яка поступилася тільки визнаним лідерам спортивного орієнтування зі Скандинавії, шведці Туве Александерссон і фінці Мінні-Марі Кауппі. – У порівнянні з тим, що буває у нас зазвичай, на чемпіонатах світу чи інших турнірах, – зовсім легко. Потрібно було просто пробігти, ну, і швиденько подивитися на карті, де можна трохи зрізати, скоротити шлях. Натомість в плані спеки було досить важко. Дуже жарко тут, дуже незвично. Хоча для усіх так – умови однакові. Тим більше, трохи і дощик пройшов, освіжив. Та все одно потрібно було всю дорогу змушувати себе боротися, терпіти, збільшувати відрив від переслідувачок».

Після фінішу спортсменки вітають одна одну. Це на дистанції вони суперниці, а в житті – як мінімум, гарні приятелі, а то й друзі. Спортивне орієнтування, мабуть, найбільш дружній вид спорту, говорить Надія Волинська.

Її підтримує і партнер по збірній Олександр Кратов, якому тільки належить вийти на старт. Напередодні у спринті він виступив не досить вдало, але проаналізував помилки і готовий боротися.

«Складно було бігти, але не орієнтуватися – дистанція зовсім проста. Але, на жаль, не вийшло пробігти так, як планував. Напевне, через спеку, не переношу я її. Помилок, думаю, не було – повторюся, маршрут був простий. Можливо, десь і вибрав не оптимальний варіант, але в цілому – не було де помилятися.

Чому так на Всесвітніх іграх? Пояснення тут просте. Усі змагання проходять практично в одному місці, усі види спорту поруч. А в орієнтуванні, щоб зробити важку дистанцію, потрібно шукати складно доступні райони. Часто вони знаходяться далеко у лісі – і, зрозуміло, глядачам дістатися туди практично нереально. Тут же все робиться в інтересах уболівальників».

Роксана Касумова з Калі, спеціально для scu.org.ua

{social}

{iarelatednews articleid=»1600,1599,1598″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *