Надрезультативний виступ кікбоксерів на КС-2016 в Угорщині

kickboxing_wc2016_hungary_ukrУ Будапешті провели 22-й розіграш угорського етапу Кубку світу з кікбоксингу WAKO. У цьому році турнір побив рекорд за кількістю учасників – 1400 спортсменів з 33 країн світу. За підсумками змагань Україна посіла 5-е загальнокомандне місце з 57 нагородами, які були здобуті в різних вікових групах. Доросла національна команда виборола майже половину всіх виграних відзнак.

Переможцем етапу Кубку світу в розділі кік-лайт (KL) у вазі 69 кг став Володимир Демчук. Чемпіон Ukrainian Combat Games-2015 у фіналі здолав партнера по команді Юрія Перетятька. В KL 74 кг Павло Замятін зламав опір польського супротивника в двобої за перше місце. У цьому ж розділі Орфан Сананзаде виборов срібло в 63 кг, тоді як Артем Григоренко і Наталія Мартюхіна були третіми в 57 кг і 55 кг відповідно.

Найбільшу кількість нагород до скарбнички України принесли бійці розділу K1 – 11. В 75 кг перші дві сходинки посіли наші спортсмени – Дмитро Беднін (1-й) та Іван Тімков (2-й). Подвійний подіум ми маємо і в категорії 81 кг – Юрій Зубчук (2-й) і Роман Яриш (3-й). Срібними призерами K1 стали Віталій Корчак (86 кг), Олександр Василенко (+91 кг), бронза на рахунку Олексія Сердюка (54 кг), Андрій Фурки (57 кг), Олександра Тена (63,5 кг), Віталія Дубіни (71 кг), Наталії Мартюхіної.

Ще 7 медалей вибороли представники лоу-кік (LK). Майже весь пєдестал пошани зайняли українці у вазі 71 кг. Окрім золота, яке дісталося полякові, в нашому активі: одне срібло – Павло Кондратов, дві бронзи – Вадим Найчук, Сергій Григоренко. У надважкій ваговій категорії перші дві позиції за тезками: Романом Головатюком і Романом Щербатюком. У жіночій частині змагань лоу-кік наші спортсменки вибороли срібло, завдяки зусиллям Марії Бєлкіної в 48 кг, та бронзу, здобуту Жанною Радюк в 56 кг.

Відзначилися українські кікбоксери і в двох інших розділах. У лайт-контакті Павло Замятін до золота в 74 кг (KL) додав бронзу в лайт-контакті, а Іван Ткаченко переміг у вазі понад 91 кг у фул-контакті.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *