Нагорна і Новосад – володарі Кубку України зі стрейт-пулу

pool-straight-Novosad-NagornaУ житомирському більярдному клубі «Арена» відбувся розіграш Кубку України з пулу «14+1» або «стрейт-пулу». У цій дисципліні пулу гравець повинен замовляти кулю і лузу. За кожну правильно забиту замовлену кулю гравцеві присуджується одно очко, і він продовжує свою серію біля столу до промаху по лузі або порушення. Гравець може забити перші 14 куль, проте перед ударом по останній п’ятнадцятій кулі 14 забитих куль встановлюють так само, як і на початку гри, у формі піраміди (при цьому місце передньої кулі у вершині піраміди залишається вільним). Після цього гравець намагається забити п’ятнадцяту кулю так, щоб підбити піраміду і продовжити свою серію. Перемагає той, хто першим набрав заздалегідь задане число очок.

За відсутності у Житомирі провідного пуліста країни Артема Кошового, який їздив на етап Євротуру у Боснії, однозначно назвати фаворита у чоловічій сітці було складно. Фахівці у ролі потенційного переможця називали Євгена Новосада, але зазначали, що дніпропетровському спортсмену доведеться нелегко. Так і вийшло на ділі – Новосад переміг, але у напруженій боротьбі, особливо у півфіналі проти Леоніда Кліщара (100:88) та у фіналі проти Віталія Пацури (100:73). Ще одну бронзову медаль, окрім Кліщара, здобув Олександр Касьянов.

Щодо Артема Кошового, то він навряд чи може занести сараєвську поїздку до свого активу. Абсолютному чемпіону України після поразки в першому ж матчі довелося пробиватися в олімпійку через усю нижню сітку. Артем здобув три перемоги поспіль, але в четвертому матчі не зумів обіграти німця Ніколаса Оттермана (7:9).

У жіночому заліку Кубку України все пройшло без особливих несподіванок. Недавні учасниці EBC Mixed Cup Катерина Половинчук і Вікторія Нагорна двічі зустрілися одна з одною у ході турніру. У першій грі сильнішою була Половинчук(50:40), але у вирішальному, фінальному матчі, виграла все-таки досвідченіша Вікторія – 75:61. Третє місце посіла Марія Бучарська.

{social}

{iarelatednews articleid=»1010,932″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *