Найбільш успішний виступ Національної збірної України за всю історію Всесвітніх ігор

Сьогодні у прес-залі інформаційного агентства «Укрінформ» відбулась прес-конференція з нагоди повернення Національної збірної України з ювілейних 10 Всесвітніх ігор.

Головний старт чотириріччя приніс Україні найкращий результат за всю історію участі нашої держави у цих змаганнях. Збірна посіла рекордне п’яте місце у турнірній таблиці серед 112 країн-учасниць. Українські спортсмени вибороли 25 медалей з основної програми, з них: 10 золотих, 7 срібних та 8 бронзових. Крім того до нагород основної програми наші атлети вибороли ще 7 медалей із invitational sports program (5 золотих та 2 бронзові). До складу Національної збірної України увійшли 80 спортсменів, які представили 20 видів спорту.   

На прес конференції були присутніми Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, заступник голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Олександра Кольцова, багаторазова чемпіонка та рекордсменка Всесвітніх ігор з пауерліфтингу Лариса Соловйова, чемпіон Всесвітніх ігор з таїландського боксу Муей-тай Сергій Куляба, срібний призер Всесвітніх ігор зі скелелазіння Данило Болдирев та чемпіон Всесвітніх ігор 2013 р. з джиу-джитсу Іван Настенко.

«П’яте загальнокомандне місце на Іграх у Вроцлаві — це кращий результат за весь час участі української збірної у Всесвітніх Іграх» – відзначив Ігор Жданов. Міністр наголосив, що всім спортсменам, які стали переможцями та призерами X Всесвітніх Ігор, як в основних видах, так і в показових, а також тренерам, які безпосередньо готували атлетів, призові будуть виплачені найближчим часом. Нагадаємо розмір грошової винагороди був збільшений у двічі, переможці Ігор отримають 450 тис грн, срібні призери — 400 тис грн. та 240 тис грн. — бронзові.

Президент Спортивного комітету Ілля Шевляк подякував спортсменам за змагання, перемоги та внесок у майбутнє всього українського неолімпійського спорту, який вони роблять виступаючи під нашим прапором. Крім того, Ілля Шевляк вніс пропозиції щодо майбутніх покращень у сфері спорту. Зокрема, збільшити обсяг фінансування неолімпійських видів спорту (яке залишається незмінним з 2015 року), розглянути варіанти та прийняти рішення щодо покращення житлових умов спортсменів з огляду на їх досягнення, надати чемпіонам та призерам звання заслужених майстрів спорту, а їх тренерам – заслужених тренерів України, переглянути ставлення до таких видів спорту, як карате та скелелазіння, які будуть включені в програму наступних Олімпійських ігор».

Чемпіонка Всесвітніх ігор з пауерліфтингу Лариса Соловйова та срібний призер із скелелазіння Данило Болдирєв знімають житло, хоч заслуговують на те, щоб влада надала їм квартири.

На цьому наголосив президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк під час прес-конференції в Укрінформі і звернувся до  міністра молоді та спорту Ігора Жданова допомогти спортсменам вирішити житлові проблеми.

 Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *