Найсильніші команди КУ-2016 з армспорту

 armsport_cupofukr-2016Наприкінці 2016 року в харківському Палаці спорту «Локомотив» розіграли нагороди XVI Кубку України з армспорту, який став заключним спортивним заходом 2016 року. Подія зібрала спортсменів з 21 області, міста Києва, а також АР Крим, повідомили в Українській федерації армспорту.

Беззаперечним лідером змагань продовжує залишатися Харківщина. Вшістнадцяте поспіль збірна регіону виборола перше загальнокомандне місце. На рахунку харківських армреслерів 10 перших місць, 11 других і 8 третіх, що в сумі склало 29 медалей.

Однак команда Полтавщини за якістю відзнак недалеко відпустила господарів турніру. Полтавці здобули 9 золотих, 7 срібних і 4 бронзових нагороди. Загалом їхній «коштовний» здобуток склав 20 призових місць.

Трійку кращих команд замкнула столиця. Представники міста Києва виграли 8 нагород, з яких 3 золота, 2 срібла та 3 бронзи.

Варто зазначити, що в рамках Кубку України 2016 помірятися силами один з одним можуть армреслери різних вікових категорій, тобто за одним столом можуть зустрітися юнаки і дорослі, юніори і ветерани. За словами організаторів, в цьому році молодь дала справжній бій визнаним майстрам національного армспорту.

Також під час турніру визначили трьох кращих арбітрів 2016 року, якими стали Геба Хубіашвілі, Роман Вдовін (обидва – Харківська область) і Анатолій Кмитко (Волинська обл.).

У 2017 році на українських спортсменів очікують чемпіонат Європи в Польщі (Катовіце, 14-21 травня) та чемпіонат світу в Угорщині (Будапешт, 2-11 вересня).

Нагадаємо, що на континентальній першості 2016 року збірна України виборола майже три десятка нагород різного ґатунку.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *