Найсильніші трейсери світу оцінили українських freerun-атлетів

altНа Z-Games КаZантип 2011 відбувся наймасштабніший фестиваль з паркуру Z-Parkour, в рамках якого пройшов чемпіонат з фрірану – Z-Freerun Champ.
Найсильніші трейсери світу Тім Шифф (Англія), Ерік Мухаметшин (Росія) та Іван «Low-Kick» Савчук (Україна), а також керівник найбільшої паркур-організації світу Urban Freeflow Пол «EZ» Коркері (Англія) приїхали на Z-Gаmes взяти участь у паркур фестивалі і оцінити рівень найкращих українських трейсерів, а також атлетів з Росії, Білорусії та Грузії.
Організатори фестивалю побудували для трейсерів унікальний паркур парк, який поєднує в собі два типи покриття – фанеру і пісок. Крім того, безпосередньо до паркур конструкцій примикав басейн глибиною 3,5 метра. Його трейсери використовували для здійснення найбільш неймовірних трюків, які на інших майданчиках були б неможливі. Також для тренувань трейсери використовували семиметрову стінку для боулдерингу.
На фестивалі було представлено як фріран (показова програма), так і паркур (обов’язкові елементи). Культовий майстер паркура і гіннесовський рекордсмен Ерік Мухаметшин разом з найкращим трейсером України Іваном «Low-Kick» Савчуком провели майстер-клас з фрірану, навчаючи всіх учасників як базовим елементам, так і більш складним комбінаціям. Наприкінці тренування багато учасників, які раніше були здатні лише піднятися на двометровий паркан, вже могли виконувати заднє сальто від стіни.
Цей майстер-клас наочно показав, що людина з базовою спортивною підготовкою за кілька тренувань здатна виконувати деякі ефектні трюки, дивуючи не лише друзів, а й саму себе.
Чемпіон світу з фрірану і гіннесовський рекордсмен британець Тім Шифф (Tim Shieff) провів майстер-клас з паркуру, в якому показав найдієвіші та ефективні методи тренування для подолання перешкод. Завдяки тому, що паркур-парк Z-Games був сконструйований як динамічна система, в якій усі елементи мобільно мінялися місцями, на кожну вправу від Тіма Шифа парк знаходив все нові й нові варіації.
Переможцем Чемпіонату з фрірану Z-Freerun Champ став Кирило Цибенко із Севастополя. Він представляє команду FreeFam і займається паркуром 3 з половиною роки. Кирила визнали найкращим як судді, так і публіка. За найяскравіші трюки йому дістався приз глядацьких симпатій.
Друге і третє місця посіли кияни Євген Бутрамеєв (команда Stillfree) і Денис Скрипичук (команда 3ft.if.ua).
{social}
{iarelatednews articleid=»700,695,691,686,685″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *