Наш дует – серед 20 кращих молодіжних пар світу

djachenko_grabilina_wdsf_2016Днями в м. Кітакюсю (Японія) завершився Чемпіонат світу-2016 серед молоді з танцювального спорту. У стандарті виступав й наш дует – одесити Євгеній Дяченко/ Валерія  Грабіліна.

Вони впевнено подали перші два раунди змагань, однак на стадії чвертьфіналу не змогли пробитися до 12 найкращих пар, які продовжили боротьбу за нагороди планетарної першості. Підсумковий результат українського дуету з Одеси – 20-е місце серед 62 пар з 38 країн.

Першу трійку ЧС-2016 склали Румунія, Латвія і Білорусь.

Одночасно із першістю планети серед молоді в італійському Ріміні пройшов Чемпіонат Європи серед дорослих в латині. На цьому турнірі Україну представляли два дуети, однак жоден з них не зумів наблизитися до показників своїх молодших колег. Володимиру Лятову і Вероніці Мишко з Ужгороду вдалося пробитися лише до другого кола змагань, тоді як Олександр Іоргов з Мариною Мітєвою з Одеси зупинилися вже на старті ЧЄ.

Чемпіонами Старого Світу серед дорослих став молдавський дует, другі – німці, треті – росіяни. Участь у змаганнях взяли понад 70 пар майже з 40 країн Європи.

Найвищий результат на міжнародній арені серед танцювальних пар України минулого тижня продемонстрували Руслан Полуситок і Наталія Масло зі Львова. В «опені» серед професіоналів у стандарті, який проходив у Токіо, вони дісталися восьмого рядку серед 38 пар.

Раніше ми повідомляли, як українські пари виступили на міжнародних змаганнях в Грузії.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *