Наші дуети на змаганнях WDSF в Дніпрі

 dancesport_cupofshklyar-2016Нещодавно Дніпро приймав міжнародний турнір «Кубок Станіслава Шкляра 2016», який проходив під егідою Всесвітньої федерації танцювального спорту (WDSF). У цьому році проводили змагання в номінації «Кубок Європи з 10 танців», а також всесвітні змагання рівня WDSF International Standard, World Open Latin та WDSF Open 10 Dance.

Найбільшим досягненням України у цих змаганнях стало здобуте 4 місце у Кубку Європи з 10 танців представниками національної збірної України Андрієм Нікітченко та Златою  Приходько. Окрім цього, вони дісталися півфіналу World Open Latin – 12-е місце. Однак найкращий результат в латині серед українських дуетів на рахунку Ака Модебадзе-Гванса Ціхелашвілі, які замкнули топ-10.

Зауважимо, за нагороди World Open Латина боролися понад 50 танцювальних дуетів. Трійка призерів склалася наступним чином: 1. Мстіслав Казаков-Альона Казакова (Росія); 2. Марек Бурес-Анастасія Єрмоленко Хадьєн-Ноурі (Німеччина); 3. Константін Городілов-Домініка Бергманнова (Естонія).

На турнірі International Open Стандарт відібратися до 12-ти кращих пар змогли лише Олександр Савченко-Дарія Тюхтія. Вони єдиний дует з України, який вийшов до півфіналу змагань у цій категорії. Переможцями стали Ерго Лукк-Баіле Орб (Естонія), друге місце – за Аляксандром Самосюком-Яною Тудвасєвою (Білорусь), треті – Алессіо Дісса-Луїза Челесте Карділло Італія).

У танцювальному двоборстві, який мав формат Open, українські спортсмени відсіялися практично на старті. Вже у першому раунді боротьбу припинили спочатку Остап Немелівський-Наталія Марко, а потім Георгій Ковура-Анна Тертишник.

Раніше ми писали, про результат чинних чемпіонів України з латини на молодіжній першості світу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *