Наші кікбоксери підкорили ринг і татамі на ЧС-2016

kickboxing_ireland_wc2016_ukr3 вересня у Дубліні (Ірландія) завершився Чемпіонат світу 2016 року з кікбоксингу серед кадетів і юніорів. З-поміж 1800 учасників з 58 країн збірна України здобула 18 нагород, серед них 8 найвищого ґатунку.

Двічі найкращими у музичних формах стали Марян Гуржій, Єлизавета Щербакова та Даря Мороз. Вони виграли змагання у мякому стилі зі зброєю і без. Дубль також на рахунку в Дмитра Пономаренка, Олесі Булгакової та Надії Тонконогової. Дмитро став чемпіоном у м’якому стилі без зброї і додав до своєї скарбнички срібло в цьому стилі, але зі зброєю. Дівчата два рази відзначилися на другій сходинці: Олеся – в жорсткому стилі зі зброєю і без, а Надія –  в мякому стилі зі зброєю і без. Бронзу в музичних формах у мякому стилі без зброї здобув Тарас Демченко

Українці завоювали нагороди і в рингу. Переможцем світових змагань став Олександр Павлюк. На його честь лунав гімн України під час нагородження призерів розділу К-1 в 81 кг. Данило Кедюлич виграв срібло в лоу-кік в 45 кг. Ще троє українських кікбоксерів піднялися на третю сходинку п’єдесталу пошани: у лоу-кік – Сергій Путілов (75 кг) та Ілля Міхєєв (81 кг), у фул-контакт – Роман Постойко (67 кг).

Нагадаємо, що перед літньою паузою українці 16 разів відзначилися на п’єдесталі пошани на етапі Кубку світу в Італії. А перед відновленням міжнародного сезону кікбоксери отримали досвід на спільному турнірі з представниками таїландського боксу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *