Наші кікбоксери серед найсильніших на КС в Італії

wako_rimini2016_yovnishЦими вихідними італійський Ріміні приймав етап Кубку світу з кікбоксингу WAKO. Представники 28 країн, а це понад тисяча спортсменів, боролися за нагороди в різних вікових категоріях та розділах. Збірна України виборола 16 медалей різного ґатунку.

Тричі переможцями Кубку світу в Італії стали Іван Махіня та Олеся Булгакова. Обидва спортсмени були найкращими в жорсткому стилі без зброї та зі зброєю, а також у мякому стилі без зброї. Окрім того, Олеся Булгакова стала третьою в розділі «мякий стиль зі зброєю».

Перемогу в кік-лайт виборов Роберт Йовниш. Він став першим у вазі до 67 кг. Відзначитися в кік-лайт вдалося ще двом нашим представникам: Володимиру Гурковському – в 81 кг, Артему Білову – в 89 кг. Обидва вибороли бронзу.

Двічі призеркою змагань стала Єлизавета Скуратова. Наша представниця посіла другу сходинку в жорсткому стилі без зброї та здобула третє місце в жорсткому стилі зі зброєю.

Чемпіонкою мякого стилю зі зброєю стала Юлія Кармалова. Ольга Ткаченко піднялася на другу сходинку в жорсткому стилі зі зброєю. А Роман Мельник та Павло Бусько вибороли треті позиції у розділі «фул-контакт»: Павло – у 57 кг, а Роман – у 91 кг.

Нагадаємо, що на етапі Кубку світу з кікбоксингу WAKO в Угорщині, який відбувався в середині травня, наші збірники продемонстрували надрезультативний виступ.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *