Наші на подіумі в кожному виді молодіжного ЧЄ з шашок

draughts_youth_euro_2016З 1 по 9 серпня 2016 року у м. Пінськ (Білорусь) проходив молодіжний чемпіонат Європи з шашок-100. Змагання відбувалися в трьох видах програми, в кожній з яких спортсмени України відзначилися на пєдесталі пошани.

У турнірі з класичної гри здобуток українських шашкістів – дві бронзи. Владислав Мазур став третім серед молоді, тоді як Анастасія Глушко – в кадетів. Обидва спортсмени представляють Харківщину.

Найрезультативнішим на молодіжному ЧЄ-2016 видався виступ українців у змаганнях зі швидкої гри. Наші шашкісти зібрали повний комплект. Чемпіонкою змагань в юніорах стала Валерія Кришталь з Полтавщини. Срібло серед юних надій на рахунку Ксенії Білої (Одещина). Ще одне срібло нашій збірній приніс представник Дніпровщини Владислав Антонович у турнірі молоді. Бронзова нагорода в активі Василя Пікіняра з Вінниччини, яку він виборов також у змаганнях молоді. З чотирма медалями у командному заліку зі швидкої гри наша збірна стала третьою.

В останньому виді програми – блискавичній грі – українські шашкісти вибороли одну відзнаку. Двічі бронзовим призером ЧЄ з шашок-100 став Владислав Мазур.

Молодіжна збірна України відправилася на змагання у складі 31 спортсмена з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської областей. Наші шашкісти сперечалися за нагороди в усіх вікових категоріях ЧЄ: молодь (U-26), юніори (U-19), кадети (U-16), міні-кадети (U-13) та юні надії (U-10).