Наші скелелази в призах на відомих змаганнях Польщі

 climbing_krakem-2016Нещодавно у Кракові (Польща) відбувся один з найпопулярніших турнірів з боулдерингу – Krakem All 2016. Українські скелелази провели вдалий виступ, виборовши чотири нагороди.

Наші спортсмени змагалися за медалі у двох категоріях – спортсмени і аматори. У перший день  відбувся кваліфікаційний раунд, який проходив у вигляді фестивалю – 15 болдерів і 1 година 45 хвилин відведено для їхнього лазіння. На другий день пройшли фінали у всіх групах.

За підсумками Krakem All 2016 у змаганнях спортсменів українці здобули дві срібних і одну бронзову відзнаки. На другу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Дар’я Брильова з Дніпра та Роман Баценко з Києва. На третьому рядку фінішувала харків’янка Маргарита Захарова.  

З однією бронзовою відзнакою ми завершили краківський турнір в категорії «аматори». Тут в призах опинився Юрій Ковальчук зі Львова.

Варто зазначити, що Брильова з Баценком не вперше досягають успіху в Польщі. Наприклад, в минулому році Дар’я стала другою на Кубку Польщі з боулдерингу, тоді як Роман виграв срібло на змаганях у Познані під назвою Antygrawitacja 2014. Що ж до Захарової, то цього жовтня вона взяла срібло на одному з найбільших в Європі спортивних фестивалів з боулдерингу.

Нещодавно ми повідомляли, що скелелазіння було включено до програми Третіх Літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які пройдуть у 2018 році в столиці Аргентини. Окрім того, Міжнародний олімпійський комітет на 129-й сесії в Ріо-де-Жанейро затвердив до програми Олімпіади в Токіо в 2020 році п’ять нових видів спорту, серед яких також є скелелазіння.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *