Наші спідвеїсти – найкращі у Європі

speedway-andriy-karpovУкраїнські гонщики Андрій Карпов та Олександр Локтаєв стали чемпіонами Європи зі спідвею серед пар. Звання найкращих на континенті мотоциклісти з Червонограду вибороли на треку у Рівному, де обійшли команди Латвії, Данії, Польщі, Чехії, Німеччини й Угорщини. Це перша перемога наших спідвеїстів за часів Незалежності на такому високому рівні.

Спортивна форма і результати Локтаєва і Карпова, які вони демонстрували упродовж сезону, дозволяла уболівальникам сподіватися на перемогу. Але фахівці не поспішали з прогнозами – мовляв, трек рівний, мотоцикли швидкі, суперники дуже сильні. Однак, наші хлопці зуміли провести чемпіонат максимально сконцентровано, уникнути серйозних помилок і заслужено перемогти. Не вибив українців з колії і пізній приїзд на змагання – до Рівного вони прибули лише за кілька годин до початку гонки.

Втім, не можна сказати, що перемога Андрію з Олександром далася малою кров’ю – суперники теж билися за медалі до останнього. І доля золотих нагород вирішилася лише в останньому заїзді, коли наші гонщики впевнено перемогли чехів.

Для молодих українських гонщиків наразі це найбільший успіх у кар’єрі. Андрій Карпов раніше ставав віце-чемпіоном Європи серед юніорів та дорослих в індивідуальному заліку, а Олександр Локтаєв у 2011-му і 2012-му був фіналістом юніорського чемпіонату світу. Також у складі збірної України обидва стали бронзовими призерами чемпіонату світу та чемпіонату Європи серед юніорів.

{social}

{iarelatednews articleid=»1116,1108″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *