Наші воднолижники – в лідерах рейтинг-листів IWWF

waterski_filchenko_ratings_iwwfДнями Міжнародна федерація воднолижного спорту (IWWF) оновила рейтинги спортсменів. Кращі позиції серед українців – у наших лідерів Софії Максименкової та Данила Фільченка, які очолюють списки найкращих у стрибках з трампліну та фігурному катанні відповідно. Докладніше по кожній категорії та місцях українців – далі.

У фігурному катанні лідер збірної Данило Фільченко кращий у віковій категорії «чоловіки U-21». У цьому ж рейтингу під №11 іде 14-річний Алекс Самойлов. Він же займає №4 в Junior Men Tricks. В юніорському рейтингу-листі представлені ще двоє українців – Дамір Філаретов (№15) та Ярослав Постельников (№16).

В жіночому фігурному катанні до топ-20 Junior Ranking List потрапили шість представниць України: №8 – Софія Максименкова, №13 – Станіслава Просветова, №14 – Ірина Рибак, №16 – Єва Шевцова, №17 – Марія Цюцюра, №19 – Ксенія Кузьменко. І це зі 101 спортсменки в цьому переліку.

У стрибках з трампліну серед жінок лідерка збірної Софія Максименкова посідає третій рядок у світовому табелі про ранги серед дівчат до 21 року, а також є номером 1 в Junior Ranking List серед дівчат до 17 років. Станіслава Просветова у списку кращих U-21 має 17-е місце, а в U-17 – четверте. До рейтингу дівчат до 17 років також увійшли Ксенія Кузьменко – №19 та Ірина Рибак – №21.

В рейтингу U21 Men Jump Данило Фільченко входить до топ-8 – №7, а в Junior Men Jump до топ-5 увійшов Алекс Самойлов – №4.

В дисципліні «слалом» кращі позиції в рекордсменки України в цьому виді Станіслави Просветової – №47, тоді як Софія Максименкова – №87.

В заліку Men Overall Данило Фільченко іде четвертим  в U21, тоді як Алекс Самойлов є третім в Junior. У загальному рейтингу Junior Women Overall Софія Максименкова – четверта, Станіслава Просветова – п’ята, Ксенія Кузьменко – десята, Ірина Рибак – шістнадцята.

Нагадаємо, на нещодавньому ЧС серед юніорів Максименкова виборола срібну нагороду з оновленням рекорду, а Данило Фільченко став єдиним з наших воднолижників, хто отримав ліцензію на Всесвітні ігри 2017 року.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *