Насичені карате-вихідні спортсменів УФК

karate_austria2016Днями представники Української федерації карате (УФК) плідно виступили на міжнародних турнірах в Європі. Під час другого уїк-енду жовтня українські спортсмени взяли участь у п’яти різних турнірах в Польщі, Сербії, Білорусії, Австрії та Румунії. На кожних змаганнях нашим представникам вдалося відзначитися в трійці кращих команд.

Виграти командний залік українцям вдалося у Відні (Австрія) та Ораді (Румунія). В рамках 16th International Vienna Open 2016 виступали спортсмени з клубу «Юніон»  (Львів), які вибороли 15 золотих, 7 срібних і 6 бронзових медалей. На 15th Bihor Open  &  Champions Tоurnament змагалися атлети з клубу «Тай-Сен» (Чернівці).

Посісти другий командний рядок «синьо-жовтій» команді вдалося в Білорусі на XII Minsk Open – Sanker Cup 2016. Наші спортсмени з клубів «Сьогун» (Київ), «Січ» (Новоград-Волинський) і «Додзьо» (Житомир) здобули 13 золотих, 10 срібних й 23 бронзових медалі.

На найбільш представницькому карате-турнірі, в якому взяли участь українці, ми вибороли третє загальнокомандне місце. В Бєльсько-Бяле (Польща) відбувся Polish Open – X International Karate Grand Prix Bielsko-Biała, до участі в якому заявилися понад 1600 учасників з 31 країни. Збірна УФК виступала у складі 74 атлетів, які спільними зусиллями виграли 8 золотих, 5 срібних і 10 бронзових медалей.

До трійки найкращих вдалося увійти і в Сербії на Belgrade Karate Trophy. Спортсмени чернівецьких клубів «Дзаммай» та «Максимум» поклали до своєї скарбнички 9 золотих, 11  срібних і 17 бронзових медалей.

Раніше ми писали, як члени збірної України провели «генеральну репетицію» перед ЧС-2016.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *